PHDSTUDIES

Заочне навчання Арабська Сполучені Арабські Емірати - Арабська програми Арабська Сполучені Арабські Емірати

Заробіток Ph.D. потрібно поглиблене вивчення та інтенсивні розумові зусилля. Кандидат є наукове дослідження, на якому ви концентруєтесь протягом чотирьох-шести років після отримання ступеня вашого господаря, що призводить, у разі успіху, певною ступеня PhD, високі академічні ступені.

Вивчення арабської мови дає студентам глибше розуміння арабської мови. Вчені також навчаються правильно застосовувати мову до різних параметрів, таких як бізнес, освіта та щоденні взаємодії.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Освіта в Об'єднаних Арабських Еміратах, має свої переваги: ​​сонце, море, пісок, оподатковувані доходи після закінчення школи, і деякі з кращих університетів в затоці region.In того, ряд високий рейтинг університетів, розташованих в інших країнах є філія в кампусах ОАЕ.

Заочне навчання PhD Сполучені Арабські Емірати - Візьміть Заочне навчання PhD Сполучені Арабські Емірати. Усі Заочне навчання програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Арабська, Сполучені Арабські Емірати, Заочне навчання Filter

Кандидат з арабської мови

UAEU United Arab Emirates University
PhD 01 August 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Кандидат наук. Програма з арабської мови та літератури спрямована на підготовку студентів до науковців та фахівців у цій галузі з відкритим розумом та горизонтом до відносних ...

Детальніше