close

Фільтри

Див. результати

Програми Аудит, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктор наук, найвищий рівень успішності в більшості областей, передбачає інтенсивне вивчення протягом трьох років, а також розвиток тези. Вибираючи для продовження навчання в програмі PhD, ви можете отримати зна… Детальніше

Вона є доктор наук, найвищий рівень успішності в більшості областей, передбачає інтенсивне вивчення протягом трьох років, а також розвиток тези. Вибираючи для продовження навчання в програмі PhD, ви можете отримати значні переваги для вашої кар'єри.

Що таке PhD в області аудиту? Сфера аудиту готує студент увійти кар'єру зосереджена навколо внутрішнього і зовнішнього аудиту, які по суті є заглибленими дослідженнями для бізнесу. Дуже важливо, щоб студенти знайомі з економічними принципами, оподаткуванням, бухгалтерським обліком, державними системами, бізнес-політикою і інформаційними системами. Дуже часто для принципи аудиту, які будуть використовуватися в сфері страхування.

Нарахування PhD дає студентам багато переваг для їхньої кар'єри. У доповненні до кваліфікаційних випускникам на набагато більш високі зарплати, доктор філософія також дозволяє їм досягти більш передових позицій. Це також дозволяє пропускати багато років повільного просування для того, щоб почати працювати вище швидше.

Витрати, пов'язані з заробивши PhD в області аудиту варіюватися зовсім небагато залежить від багатьох факторів, тому розумно досліджувати безліч програм, перш ніж вступити в один. На додаток до школи і програми, країна навчання також буде впливати на навчання та збори.

Після отримання докторського ступеня в галузі аудиту, ви готові ввести будь-якого з багатьох видів кар'єри. Найбільш проста позиція аудитора для страхової компанії. Інші позиції у межах області страхування також можливі з цим видом освіти. Багато компаній наймають випускник аудиту, щоб служити в якості аналітиків через їх вражаюче дослідження і навички критичного мислення. Аудит фон також може дозволити вам стати творцем політики або педагогом.

Початок роботи на вашому PhD в області аудиту. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Johannesburg
Йоганнесбург, Південно-Африканська Республіка

Кандидат повинен розробити прикладні спеціалізовані компетенції з оволодіння, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування принципів аудиту в галузі аудиту. Кандидат-претенд ... +

Кандидат повинен розробити прикладні спеціалізовані компетенції з оволодіння, тлумачення, розуміння, аналізу та застосування принципів аудиту в галузі аудиту. Кандидат-претендент повинен показати докази оригінальної та незалежної наукової роботи. -
PhD
Денна
2 - 4 років
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут