close

Фільтри

Див. результати

Програми Аудіовізуальні комунікації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Можна користуватися в таких областях, як освіта, психології та біологічних наук, доктора наук або доктора філософії, присуджується в середньому після чотирьох років досліджень і вивчення. Пропонована в університетах… Детальніше

Можна користуватися в таких областях, як освіта, психології та біологічних наук, доктора наук або доктора філософії, присуджується в середньому після чотирьох років досліджень і вивчення. Пропонована в університетах по всьому світу, ця ступінь часто вимагає остаточної дисертації або дисертації на рецензування.

Студенти можуть бути здивовані, що доктора філософії в аудіовізуальної комунікації? Ця програма надає студентам з навичками для проведення експертних досліджень в області комунікації. Залежно від програми, студенти можуть аналізувати виробництво, споживання і поширення аудіовізуальної комунікації для того, щоб написати свої докторські дисертації. Деякі з областей, які студенти можуть вибрати для дослідження вмикають телевізор, відео, радіо, кіно і нових цифрових засобів масової інформації. Деякі з них можуть також зосередити увагу на створенні аудіовізуальної комунікації.

Студенти, які отримують більш високі ступені вигоди в ряді способів.Є часто більше можливостей кар'єрного зростання, доступних для них, а іноді і зарплата вище, ніж для тих, хто тільки бакалавра або ступінь магістра.

Багато студентів стурбовані вартість отримання ступеня. Тому що є багато факторів, які визначають навчання, студенти повинні досліджувати різні установи та знайти той, який відповідає їх бюджету. Деякі школи пропонують стипендії або іншу фінансову допомогу, щоб допомогти заплатити за навчання.

Випускники з цієї дисертацією можна вибрати з безлічі професій, пов'язаних з комунікацією. Вони можуть вибрати для продовження в науково-дослідній сфері шляхом розробки науково-дослідних проектів для компаній в області реклами, зв'язку, телекомунікацій, журналістики або політики комунікації. Вони можуть також працювати в якості консультантів для приватних і державних установ або працюють в академіки як науковця чи викладача.

Витратьте час, щоб дослідити і порівняти різні аудіовізуальні школи зв'язку.Онлайн-каталог великий і простий у використанні. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
The University of Akron - Faculty of Civil Engineering
Акрон, США

Аудіологія (Університет США) Університет Акрона та Університет штату Кент, спільно з Клівлендською клінічною фундацією, пропонує ступінь доктора аудіології (AuD) через північн ... +

Аудіологія (Університет США) Університет Акрона та Університет штату Кент, спільно з Клівлендською клінічною фундацією, пропонує ступінь доктора аудіології (AuD) через північно-східний штат Огайо. Консорціум (NOAC). NOAC поєднує в собі потужний потенціал двох університетських програм, що зосереджуються на наукових та клінічних засадах аудіології, із Секцією аудіології клініки Клівленда, щоб надати студентам доступ до широти та глибини діагностичної та реабілітаційної аудіології. Ми прагнемо надавати освіту світового класу з аудіології. -
PhD
англійська
Вер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут