Програми Аудіовізуальні комунікації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Можна користуватися в таких областях, як освіта, психології та біологічних наук, доктора наук або доктора філософії, присуджується в середньому після чотирьох років досліджень і вивчення. Пропонована в університетах… Детальніше

Можна користуватися в таких областях, як освіта, психології та біологічних наук, доктора наук або доктора філософії, присуджується в середньому після чотирьох років досліджень і вивчення. Пропонована в університетах по всьому світу, ця ступінь часто вимагає остаточної дисертації або дисертації на рецензування.

Студенти можуть бути здивовані, що доктора філософії в аудіовізуальної комунікації? Ця програма надає студентам з навичками для проведення експертних досліджень в області комунікації. Залежно від програми, студенти можуть аналізувати виробництво, споживання і поширення аудіовізуальної комунікації для того, щоб написати свої докторські дисертації. Деякі з областей, які студенти можуть вибрати для дослідження вмикають телевізор, відео, радіо, кіно і нових цифрових засобів масової інформації. Деякі з них можуть також зосередити увагу на створенні аудіовізуальної комунікації.

Студенти, які отримують більш високі ступені вигоди в ряді способів.Є часто більше можливостей кар'єрного зростання, доступних для них, а іноді і зарплата вище, ніж для тих, хто тільки бакалавра або ступінь магістра.

Багато студентів стурбовані вартість отримання ступеня. Тому що є багато факторів, які визначають навчання, студенти повинні досліджувати різні установи та знайти той, який відповідає їх бюджету. Деякі школи пропонують стипендії або іншу фінансову допомогу, щоб допомогти заплатити за навчання.

Випускники з цієї дисертацією можна вибрати з безлічі професій, пов'язаних з комунікацією. Вони можуть вибрати для продовження в науково-дослідній сфері шляхом розробки науково-дослідних проектів для компаній в області реклами, зв'язку, телекомунікацій, журналістики або політики комунікації. Вони можуть також працювати в якості консультантів для приватних і державних установ або працюють в академіки як науковця чи викладача.

Витратьте час, щоб дослідити і порівняти різні аудіовізуальні школи зв'язку.Онлайн-каталог великий і простий у використанні. Шукати нижче вашу програму і контакт безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
University of Johannesburg
Johannesburg, Південно-Африканська Республіка

Докторська програма включає дисертацію, яка є оригінальним внеском у сферу аудіовізуальної комунікації з теми, обраної за погодженням з Головою кафедри. Потрібно максимум чоти ... +

Докторська програма включає дисертацію, яка є оригінальним внеском у сферу аудіовізуальної комунікації з теми, обраної за погодженням з Головою кафедри. Потрібно максимум чотири розширені семінари з відповідних аспектів теми дослідження та усне іспит (еквівалент двох робіт, кожен з яких складається з чотирьох модулів), як це передбачено у книзі Загальних положень Потрібна стаття для дослідження, яка підходить для публікації в академічному журналі. -
PhD
Денне навчання
3 років
англійська
Січ 2020
Кампус