PhDosvita.com

PhD Antwerp - PhD програм PhD Antwerp, Antwerp

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Бельгія відома як серце Європи та центром міжнародних мереж. Як іноземні студенти в Бельгії ви бути оточений мультикультурного співтовариства.

Антверпен має різноманітний і успішної сцени вищої освіти. Коледжів і університетів декількох жив в кемпінгу в цьому місті, починаючи з університету Антверпена, Плантін Університетського коледжу, Artesis Університетського коледжу та багато іншого.

PhD Antwerp - Візьміть PhD Antwerp. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

Доктор філософських наук в управлінні

United International Business Schools
Кампус Заочне навчання 2 - 4 років Лютий 2020 Швейцарія Zürich Бельгія Antwerp Іспанія Barcelona Brussels Madrid Японія Tokyo Нідерланди Amsterdam Італія Milan Geneva + 13 більше

Наш академічний календар базується на квартальній системі (1 квартал = 10 тижнів). Завдяки гнучкій структурі та модульному дизайну програми, починаючи з кожного кварталу та кожного терміну, у жовтні, листопаді, січні, лютому, квітні, травні, липні та серпні доступні декілька дат початку.

Виконавчий PhD

Antwerp Management School
Кампус Заочне навчання 4 років інформація Бельгія Antwerp

Виконавчий Програма кандидат школи управління в Антверпені програма підтримки високого рівня для керівників і менеджерів вищої ланки з сильною амбіції, щоб принести державі від сучасних знань і відмінні навички дослідження на робочому місці і в суспільстві.

кандидат глобальних досліджень

European College for Liberal Studies
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Іспанія Barcelona Бельгія Brussels Madrid Швейцарія Zürich Японія Tokyo Antwerp + 8 більше

Вчений ступінь - доктор філософії в галузі глобальних досліджень (60 кредитів)

Кандидат комунікативних досліджень

European College for Liberal Studies
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Іспанія Barcelona Бельгія Brussels Madrid Швейцарія Zürich Японія Tokyo Antwerp + 8 більше

Вчений ступінь - доктор філософії в області комунікативних досліджень (60 кредитів)