PHDSTUDIES

Ботаніка Азія - Ботаніка програми МВА Азія

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Магістра в галузі ботаніки познайомить вас з молекулярної та системної біології рослин, молекулярні механізми дії рослинних гормонів і відповідей до абіотичних стресів. Магістра в галузі ботаніки також охоплює корінь і стріляти архітектури, живлення рослин, цвітіння, системна сигналізація, вторинного метаболізму рослин, лікарських рослин і т.д.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Ботаніка Азія - Візьміть Ботаніка Азія. Отримати всі програми Ботаніка та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Ботаніка, Азія Filter

Кандидат наук в галузі рослинництва

King Abdullah University of Science and Technology
PhD
<
Денна
<
30&nbsp;-&nbsp;42 місяці
англійська
Кампус

Метою Програми науки про рослину є розробка глибокого розуміння росту рослин та функціонування в умовах складних екологічних умов, таких як ті, що знаходяться в Саудівській Ар ...

Детальніше