$close

Фільтри

Див. результати

заочно Будівельна інженерія Чеська Республіка - Будівельна інженерія програми Будівельна інженерія Чеська Республіка

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.Якщо ви бакалавр в галуз… Детальніше

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Якщо ви бакалавр в галузі цивільного будівництва, ви можете для подальшого вашого знання. Записатися на ступінь кандидата наук в галузі цивільного будівництва, яке служить найвищою мірою на факультеті. Вона побудована так, щоб допомогти у вас є досвід з якістю досліджень в галузі експериментальної та аналітичної полів для гольфу. Вирішили зосередитися на управлінні будівництва та машинобудування, шосе і транспортної техніки або міську інфраструктуру інженерних систем та управління згадати кілька дисциплін.

Чеська республіка, що має виходу до моря держава в Центральній Європі. Країна межує з Німеччиною на заході, Австрією на півдні, Словаччиною на сході і з Польщею на півночі. Її столиця і найбільше місто, з 1,3 млн. жителів, є Прага.

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Чехії
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Brno University of Technology
Брно, Чеська Республіка

Абревіатура: PST; Тривалість навчання: 4 роки; Програма: будівництво; Факультет: факультет будівництва; тощо. ... +

Абревіатура: PST; Тривалість навчання: 4 роки; Програма: будівництво; Факультет: факультет будівництва; тощо. -
PhD
Денна
заочно
4 років
англійська
Вер 2022
Кампус