Filter
PhD
Словаччина Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Бізнес-дослідження Словаччина - програми МВА Словаччина Бізнес-дослідження

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Програми з бізнесу забезпечують студентам міцну базу знань, яка дозволить їм реалізувати себе в будь-якій сфері бізнесу. Такі програми доступні в університетах і бізнес-школах по всьому світу і тут студенти отримають знання в галузі фінансів та управління. 

Словаччини та Словацької Республіки (словацька: Slovensko або Slovenská Республіці, як імена офіційно визнали), має виходу до моря держава в Центральній Європі. Словаччина є членом Європейського Союзу, так що якщо ви є громадянином іншої держави-члена, ви можете легально жити і працювати в Словаччині без обмежень. Коменський Univerzity є найстарішим існуючим Словацького університету в Братиславі.

Бізнес-дослідження Словаччина - Візьміть Бізнес-дослідження Словаччина. Усі програми Бізнес-дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Бізнес-дослідження, Словаччина

Ступеня
Місце знаходження
Словаччина
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Pan-European University

З 2005 року факультет економіки та бізнесу почав готувати своїх учнів до успіху в глобальному економічному середовищі. ... [+]

З 2005 року факультет економіки та бізнесу почав готувати своїх учнів до успіху в глобальному економічному середовищі.

Основна мета факультету - підготовка випускників, які можуть принести новинку бізнесу та організаціям, а також бути здатними брати участь у міжнародному ринку праці.

У 2009 році факультет оновив колишню програму докторантури, щоб максимально наблизитись до змісту та методики викладання у навчальних закладах у престижних ділових університетах світу. Весь процес викладання факультету виходить з тенденцій економічного розвитку в Словаччині, а також у всьому світі.... [-]

Словаччина Братислава
інформація
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою