$close

Фільтри

Див. результати

Програми Біологія навколишнього середовища, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Докторантів керують майбутнім своїх областей шляхом проведення ретельних та оригінальних досліджень протягом трьох-шести років. У більшості випадків студенти зобов'язані захищати свої дослідження перед експертн… Детальніше

Докторантів керують майбутнім своїх областей шляхом проведення ретельних та оригінальних досліджень протягом трьох-шести років. У більшості випадків студенти зобов'язані захищати свої дослідження перед експертною групою, перш ніж вони отримають ступінь.

Що таке кандидат біологічних наук? Область екологічної біології багатогранна і може суттєво відрізнятись між програмами, хоча більшість пропонують студентам вибір зосередження уваги на зоології, морській біології, біології рослин або екології як спеціальності. Дослідження, як правило, проводяться в області, а не в лабораторії, хоча багато студентів можуть розділити свій час між двома, вивчаючи організм у межах своєї дослідницької області, і працювати, щоб науково визначати відносини між ними. Незважаючи на те, що багато великих університетів можуть пропонувати студентам декілька шляхів, менші школи або відділи часто розробляють навчальний план на основі того, що є місцевим для цього регіону, наприклад морською або рослинною.

Дослідження екологічної біології часто наводить учням навички, необхідні для проведення польових досліджень та біохімічного аналізу великої кількості зразків. Отримані поряд з вищими організаторськими здібностями студенти, як правило, отримують ці навички можуть зробити студентів дуже привабливими для майбутніх роботодавців.

Серед інших потенційних витрат студентам, можливо, буде потрібно платити додаткові витрати на лабораторію та обладнання, пов'язані з їх дослідженням в PhD. Щоб дізнатись, чи цікаві програми включають додаткові платежі за межами навчання, зв'яжіться безпосередньо з перспективними школами для отримання додаткової інформації.

Екологичні науки, біологи, біологів-охоронців, біологів-охоронців, біологів з дикої природи, біологів-рибалок та біологів-ресурсів - це загальні титули кар'єри, що проводяться тими, хто має докторську ступінь з екологічної біології. Діапазон варіантів працевлаштування, доступний для випускників, в значній мірі залежить від їх спеціальностей, з тими, хто нахиляєсь до наук про тварину, часто займаючись питаннями, пов'язаними з зоологією, такими як зоопарк та вчених з тваринництва, а також тих, хто прагне до морської або рослинної біології, що займається кар'єрою в сільськогосподарську та водну промисловість.

Докторські ступені редко доступні повністю в Інтернеті, хоча деякі програми можуть дозволити студентам координувати свою роботу з науковими керівниками в Інтернеті, проводячи дисципліну. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
University of Southern California
Південний Лос-Анджелес, США

У галузі морської біології навколишнього середовища доктор філософії Програма вивчає морські організми, їх взаємодію в складних морських екосистемах та зароджувані властивості ... +

У галузі морської біології навколишнього середовища доктор філософії Програма вивчає морські організми, їх взаємодію в складних морських екосистемах та зароджувані властивості спільнот, які є результатом цієї взаємодії. За задумом та необхідністю ця робота включає дослідження на всіх рівнях біологічної організації, а також дослідження перетину між діяльністю організмів та абіотичним світом. -
PhD
англійська
Вер 2022