PhDosvita.com

PhD England - PhD програм PhD England, England

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

PhD England - Візьміть PhD England. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

знайдених результатів Filter

PhD в управлінні маркетингом

Unicaf University (MW)
Кампус Онлайн Денне навчання Відкритий конкурс США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Кенія Nairobi Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Кіпр Cyprus Online + 26 більше

Метою докторської програми є підготовка наступного покоління провідних дослідників. PhD є програмою незалежної, самостійної наукової ступеня, підтриманої командою керівників, яка робить оригінальний внесок у знання, написані в опублікованій дисертації.

Програми PhD

Kent Business School, University of Kent
Кампус Денне навчання Заочне навчання Серпень 2019 Великобританія Canterbury

Магістерські програми в Kent Business School керуються міжнародними дослідженнями та актуальністю. Програми розроблені для розширення ваших кар'єрних перспектив і підготовки до успіху.

Магістр / PhD освіта

Keele University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 - 3 років Вересень 2019 Великобританія Keele + 1 більше

Дослідження в освітній політиці спирається на різноманітність інтелектуальних традицій, включаючи критичну соціальну політику, постструктуралістські теорії управління, фемінізм, теорії ідентичності та культурні дослідження.

Phd за дослідженням

Institute of Development Studies
Кампус Заочне навчання інформація Великобританія Brighton

Ми пропонуємо програму наглядового навчання, що веде до кандидата наук, у темах, які тісно пов'язані з нашими поточними пріоритетами в галузі досліджень.

Кандидат музичних наук

University of Kent - Centre for Music and Audio Technology
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Chatham + 1 більше

Наша дослідницька програма дає вам можливість поєднуватись з композиторами, звукорежисерами, технологами, етномузиколорами та теоретиками.

PhD – Doctorate of Philosophy

Unicaf University (ZM)
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 Кіпр Larnaca США New York Греція Athens Румунія Bucharest Великобританія London Єгипет Cairo Гана Accra Малаві Lilongwe Маврикій Port Louis Кенія Nairobi Нігерія Lagos Сомалія Mogadishu Замбія Lusaka Йорданія Irbid Cyprus Online + 28 більше

Метою докторської програми є підготовка наступного покоління провідних дослідників. PhD є програмою незалежної, самостійної наукової ступеня, підтриманої командою керівників, яка робить оригінальний внесок у знання, написані в опублікованій дисертації.

кандидат бухгалтерського обліку і фінансів

Durham University Business School
Кампус Денне навчання інформація Великобританія Durham

За останні кілька років наші дослідження були опубліковані в ряді якісних журналів. Суб'єкти включають в себе фінансову звітність та розкриття інформації, якості аудиту, корпоративного управління, корпоративної структури власності, державного обліку, управлінського обліку, соціального та екологічного обліку, бухгалтерської професії, історія бухгалтерського обліку, ісламського обліку і фінансів і бухгалтерської освіти.

PhD (школа менеджменту)

University of Bradford
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 7 років Вересень 2019 Великобританія Bradford + 1 більше

Ви проводитимете дослідження під наглядом нашого міжнародного, досвідченого і дуже відданого факультету. На додаток до того, що ви опікуєтеся двома добре відомими дослідниками, ви візьмете участь у науково-дослідній підготовці, яка надасть вам знання та навички для розробки та проведення ретельного дослідження.

Кандидат економічних наук

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Кампус Денне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Nottingham

За допомогою експертного нагляду та додаткової підготовки фахівців Школи економіки пропонує відмінну програму PhD.

Кандидатська архітектура

University of Kent, Kent School of Architecture
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Canterbury + 1 більше

Архітектори та дизайнери нашого оточення - рушійна сила розробки та розвитку нашого побудованого середовища. Незалежно від того, розробляють вони нові будівлі, дарують нову оренду існуючих, розвиваючи міські простори, ландшафти або сучасні інтер'єри, архітектори надають глибокий вплив на все наше життя.

Докторантура з ділового адміністрування (DBA)

Teesside University
Онлайн Заочне навчання 4 років Серпень 2019 Великобританія Middlesbrough

Руйнівне середовище, в якому сьогодні діють підприємства, є глобальним, динамічним і створює безліч проблем для організацій та їхніх лідерів. Загальною метою цього онлайн-курсу DBA є розвиток навичок, необхідних бізнес-лідерам в рамках складності четвертої промислової революції.

доктор філософії машинобудування

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Кампус Денне навчання 3 років Жовтень 2019 Великобританія Nottingham

PhD проекти можуть охоплювати безліч різних полів в межах цієї дисципліни, наприклад термодинаміки / гідромеханіки, структурної динаміки, механіки та дизайну.

Кандидат в галузі цифрових мистецтв

University of Kent, School of Engineering and Digital Arts
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років Вересень 2019 Великобританія Canterbury + 1 більше

Школа проводить високоякісні значні національно-міжнародні дослідження та пропонує чудові можливості для аспірантури, успішно поєднуючи сучасну інженерію та технологію з захоплюючою сферою цифрових засобів масової інформації. Група цифрових медіа має інтереси у багатьох сферах інтерактивного мультимедіа та цифрового кіно та анімації.

Дослідницькі ступені (MPhil / PhD) в глобальних дослідженнях

SOAS University of London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 років інформація Великобританія London Сінгапур Singapore + 3 більше

CISD вітає заявки від майбутніх студентів-магістрів / кандидатів наук, які бажають проводити багатодисциплінарні дослідження у сферах глобальних досліджень, які стосуються дослідницьких інтересів членів Центру та дослідницьких програм Центру. Особлива увага у цій дослідницькій програмі є двоякою.

докторська в організаційних змін (Adoc)

Ashridge Executive Education
Кампус Заочне навчання 4 - 5 років інформація Великобританія London

Програма бере філософський підхід, а не пропонувати стандартний набір інструментів. Він кидає вам виклик, щоб вивчити ваші приховані і явні допущення і наслідки цих припущень для вашої практики.