PHDSTUDIES

Виконавські види мистецтва Великобританія - програми МВА Великобританія Виконавські види мистецтва

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Сценічне мистецтво - загальний термін для всіх видів виконавського мистецтва, включаючи танець, театр і музику. Навчання включає академічну частину, наприклад, історію і теорії, а також практичні заняття, що стосуються різних виконавських стилів.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Виконавські види мистецтва Великобританія - Візьміть Виконавські види мистецтва Великобританія. Усі програми Виконавські види мистецтва та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Виконавські види мистецтва, Великобританія Filter

Дослідження ступенів (MPhil / PhD) у музиці

SOAS University of London
PhD
28 Sep 2020
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
4 років
30 Jun 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Співробітники та студенти кафедри музики проводять дослідження з широкого кола предметів, в основному, але не виключно зосереджених на музиці Азії та Африки. Незалежно від рег ...

Детальніше

Кандидат музичних наук

University of Kent - Centre for Music and Audio Technology
PhD
<
Денне навчання
<
Заочне навчання
<
3 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Наша дослідницька програма дає вам можливість поєднуватись з композиторами, звукорежисерами, технологами, етномузиколорами та теоретиками. ...

Детальніше