PhDosvita.com

Програми Виконавські види мистецтва, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Докторську ступінь є ступенем, заробленої завдяки наполегливій роботі та прихильності. Ця аспірантура зосереджена безпосередньо на студентській галузі навчання і дозволяє вченим робити самостійне дослідження, щоб зрозуміти і освоїти теми. Для отримання цього ступеня потрібна письмова дисертація або дисертація.

Що таке кандидат мистецтвознавства? Цей ступінь може дозволити студентам вивчати та розуміти такі поняття, як музика, танець або театр. Вчені можуть проводити інтенсивні курси, що охоплюють важливі ідеї, і вони можуть брати участь у виставах, які мають свої таланти. Студенти можуть самостійно займатися вивченням та дослідженням у виконавчому мистецтві за їхнім вибором. Деякі області навчання можуть включати британський театр, танець, хореографія, драматургію чи режисуру.

Ті, хто заробляє ступінь доктора філософії, можуть значно виграти, ставши талановитими музикантами, танцівниками або акторами. Окрім вивчення того, як навчитися та застосовувати нові концепції, вчені можуть стати майстерними у спілкуванні з іншими.

Якщо люди зацікавлені у виконанні програми доктора філософії, важливо визначити точні витрати. Вартість аспірантури у виконавському мистецтві може відрізнятися залежно від місця розташування школи.

Виконавчі мистецтва - це широка категорія, яка може призвести до численних кар'єри. Для осіб, зацікавлених у театральній області навчання, вони можуть стати акторами, режисерами театру, сценаристами або професорами драми. Кандидат в області виконавських мистецтв може бути застосований до всіх видів кар'єри, таких як керівник групи, директор програми або продюсер. Працевлаштування в цій галузі навчання може бути на сцені, за завісою або в класі.

Кандидат в області виконавських мистецтв може бути зароблений як на місцевому, так і на міжнародному рівнях. Багато коледжів та університетів пропонують програми та ресурси, щоб допомогти учасникам досягти своїх академічних цілей. Деякі курси PhD можуть бути доступними в Інтернеті. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

8 Результати в Виконавські види мистецтва Filter

Кандидат музикознавства

Charles University Faculty of Arts
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років Жовтень 2019 Чеська Республіка Prague

Індивідуально розроблена система атестації докторської програми надає випускникам можливість ознайомитися з сучасним станом досліджень і методології предмета, особливо в обраній галузі спеціалізації та тісно пов'язаних дисциплін. Під час навчання випускники також вивчали філософські питання, пов'язані з їх докторськими предметами та темами, і склали іспит з іноземної мови. Докторська дисертація є науково-цінним внеском у дослідження теми, а її висновки зазвичай публікуються як монографія або дослідження в науковому журналі.

Кандидат музичних теорій та освіти

Charles University Faculty of Education
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 4 років Жовтень 2019 Чеська Республіка Prague + 1 більше

Спеціалізація теорії музики та освіти базується на виборі та синтезі музико-музичних навчальних дисциплін, що дозволяє збалансована підготовка висококваліфікованих фахівців з точки зору досліджень і викладання. Відповідно до широкого спектру музичної педагогіки спеціалізація відповідає меті дослідження, що відповідає поставленій меті: підготовка фахівців у галузі дослідження загальної музичної освіти, професійної підготовки та інших видів діяльності, що потребують такої спеціалізації.

Кандидат музики

Five Towns College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США New York

Фінансування цієї програми можуть бути доступні через гранти, стипендії, кредити (федеральні і приватні) та інституційна

Кандидат в історії музики та літератури

Five Towns College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США New York

Фінансування цієї програми можуть бути доступні через гранти, стипендії, кредити (федеральні і приватні) та інституційна

PhD за складом та організації

Five Towns College
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 США New York

Програма призначена, щоб взяти 2 років. З тих, хто закінчив програму в 2012-2013 роках, *% закінчена в 2

Дослідження ступенів (MPhil / PhD) у музиці

SOAS University of London
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 років інформація Великобританія London Сінгапур Singapore + 3 більше

Співробітники та студенти кафедри музики проводять дослідження з широкого кола питань, головним чином, але не виключно зосереджені на музиці Азії та Африки. Персонал має особливі інтереси у музиці Китаю та Середньої Азії (Харріс), Кореї (Говарда), Японії, Індонезії та Таїланду (Сірі), Індії та Непалу (Віддес), Ісламського Близького Сходу (Райт), єврейського світу (Вуд ), Західної Африки та Куби (Дуран), а також Південної та Східної Африки (Impey). Але дослідження не обмежуються лише цими напрямками: проекти були здійснені на американському джазі, а на Карибському басейні, середземноморській та східноєвропейській музиці, наприклад.

Кандидат музичних наук

University of Kent - Centre for Music and Audio Technology
Кампус Денне навчання Заочне навчання 3 - 6 років інформація Великобританія Chatham + 1 більше

Наша дослідницька програма дає вам можливість поєднуватись з композиторами, звукорежисерами, технологами, етномузиколорами та теоретиками.

Доктор музичних мистецтв (DMA)

James Madison University
Кампус Денне навчання 3 років інформація США Harrisonburg

Доктор музичних мистецтв (DMA) програма є найбільш передовим курсом навчання, що пропонується в Школі музики в James Madison University . Програма була розроблена, щоб зробити випускників більш ринковими у вищій освіті, акцентуючи увагу на педагогіці та літературі, а також на підвищенні продуктивності або навичках ведення.