PHDSTUDIES

Програми Готельний менеджмент, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії - одна з найвищих академічних нагород в університетах. Як і інші докторські ступені, це часто є науково обґрунтованим. Студенти, які хочуть поступити в аспірантуру, можуть мати ступінь магістра.

Що таке кандидат в готельному менеджменті? Вивчення управління готелем навчає студентів вносити інноваційні зміни в галузь, досліджуючи минулі та поточні тенденції розвитку туризму. Вчені можуть вибирати фокус для своєї освіти, такий як управління об'єктами, поведінка споживачів або керування нерухомістю готельного бізнесу. Більшість програм на цьому рівні включають в себе лекції, семінари та обговорення в основному науково-обгрунтоване навчання. Можна очікувати, що вчені отримуватимуть певні курси, такі як наукові основи менеджменту гостинності, передовий науково-дослідний семінар, маркетинг та просування по службі готельного бізнесу.

Ця освіта є корисною, оскільки вона може підготувати студентів до лідерських ролей у галузі, будуючи навички комунікації, вирішення проблем та організації. Ці навички не тільки можуть зробити випускників конкурентоспроможними претендентами, але вони також можуть допомогти їм досягти успіху в їхньому приватному житті, сприяючи змістовним стосункам із близькими.

Вартість докторантури може залежати від кількох факторів, включаючи місце розташування, тривалість та предмет. Більшість докторських ступенів тривати до трьох років, але деякі можуть зайняти більше часу, що може вплинути на навчання. Кандидати можуть отримати оцінку, звернувшись до конкретного університету.

Багато випускників з докторським ступенем в готельному менеджменті входять до наукових посад, таких як дослідник управління гостинності. Тим не менш, вчені також можуть бути готовими до різноманітної іншої кар'єри. Деякі студенти продовжують стати професорами, координаторами гостинності, генеральними директорами, спеціалістами з маркетингу та консультантами з управління готелями. Точні кар'єрні можливості можуть бути засновані на інтересах, освіті та історії роботи студентів.

Незалежно від того, де ви живете, ви можете знайти прикладну програму поруч із вами. Деякі школи навіть пропонують онлайн-програми. Щоб застосувати чи дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

2 Результати в Готельний менеджмент Filter

Доктор готельного та туристичного менеджменту (D.HTM)

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
PhD
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;5 років
англійська
Кампус

Ознакою світової докторської програми є не тільки дослідження, яке вона породжує, а й ступінь, в якій вона надає випускникам видатні кар'єрні можливості. SHTM готує студентів ...

Детальніше

Доктор філософії (Ph.D.) в готельному та туристичному менеджменті

The Hong Kong Polytechnic University - School of Hotel and Tourism Management
PhD
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Успіх дослідницького інституту значною мірою пов'язаний із забезпеченням та підготовкою молодих вчених. Щоб забезпечити лідерство у розвитку майбутніх вчених у сфері гостиннос ...

Детальніше