PHDSTUDIES

Дизайн Туреччина - програми МВА Туреччина Дизайн

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Студенти в галузі проектних досліджень, як правило, навчаються використовувати навички критичного мислення на додаток до їх креативності в розробці та виробництві добре спроектованих об'єктів. Вони також досліджують, як вдосконалення технологій, колективні здібності та маркетинг впливають на дизайн інтер'єрів, одягу, аксесуарів та громадських приміщень.

Університети в Туреччині забезпечують два або чотири роки навчання для бакалаврату, а випускник програми останніх як мінімум двох років. Є близько 820 вищих навчальних закладів в Туреччині в тому числі 76 університетів із загальним контингентом студентів більше 1 мільйона. Якість освіти в університетах Туреччини сильно варіюється, деякі забезпечення освіти та зручності нарівні з всесвітньо відомими школами.

Дизайн Туреччина - Візьміть Дизайн Туреччина. Усі програми Дизайн та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

2 Результати в Дизайн, Туреччина Filter

Кандидат в галузі дизайну, технології

Koc University - Istanbul Turkey
Туреччина, Стамбул
PhD
01 Sep 2020
<
Денне навчання
<
4 років
30 Jun 2020
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Вища школа соціальних наук і гуманітарних наук в KOC UNIVERSITY вітає заявки на магістр і докторську ступінь в галузі дизайну, технології та суспільства. ...

Детальніше

кандидат проектних досліджень

Izmir University of Economics
Туреччина, Ізмір
PhD
Вересень 2020
<
Денне навчання
<
4 років
англійська
Навчання в університеті / на кампусі

Дизайн дослідження випускник програми був створений з метою об'єднання всіх проектних дисциплін, з тим щоб зробити їх більш творчим шляхом взаємодії. Програма почала свою об'є ...

Детальніше