Filter
PhD
Гонконг Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Дослідження дизайну Гонконг - програми МВА Гонконг Дослідження дизайну

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Професіонали в галузі дизайну користуються попитом в будь-якій організації, адже саме вони можуть ефективно застосувати індивідуальний креативний підхід у вирішенні повсякденних проблем. Тому що область дизайну є суміжною для безлічі інших областей знань, фахівці з дизайну завжди користуються попитом в малому і великому бізнесі, освітній сфері, некомерційних і урядових організаціях.  

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Дослідження дизайну Гонконг - Візьміть Дослідження дизайну Гонконг. Усі програми Дослідження дизайну та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути
Інші освітні можливості в Азії

1 Результати в Дослідження дизайну, Гонконг

Ступеня
Місце знаходження
Гонконг
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Lingnan University

Візуальні дослідження в Лінгнані є самостійним відділом, який зосереджує увагу на наступних основних субдисциплінах: історія мистецтва, пізнавальні дослідження фільмів та ... [+]

Доктор філософії з візуальних досліджень

Нормальна Тривалість: 3 або 4 роки (повний робочий день)

Місце: Гонконг

Візуальні дослідження в Лінгнані є самостійним відділом, що спеціалізується на наступних основних субдисциплінах: історія мистецтва, дослідження фільмів та філософська естетика. Акцент на філософську естетику дає візуальні дослідження в Lingnan унікальний профіль, а також робить акцент на пізнавальні підходи до фільмів, музейних досліджень, мистецтва та благополуччя та китайського мистецтва у глобальному контексті. Для отримання додаткової інформації про наш відділ, відвідайте сторінку http://www.ln.edu.hk/visual/.... [-]

Гонконг Tuen Mun
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
30 - 72 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою