close

Фільтри

Див. результати

Програми Економічна політика, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Після отримання ступеня нижчого рівня, можна студентам продовжити навчання і закінчити доктора філософії, який більшість полів розглядають як найвищий рівень успішності. Виконання цього може також відкрити самий ви… Детальніше

Після отримання ступеня нижчого рівня, можна студентам продовжити навчання і закінчити доктора філософії, який більшість полів розглядають як найвищий рівень успішності. Виконання цього може також відкрити самий вигідну кар'єру підвищує, наскільки це можливо.

Що таке кандидат в економічній політиці? Вивчаючи економічну політику, студенти стали добре знайомі з правилами та положеннями, які регулюють економіку світу. Далі фокус може бути зроблений на міжнародному фінансовому або менший масштаб, і область досліджень включає мікроекономіку, макроекономіку, і загальне фінансування. Нарахування PhD зазвичай потрібно три роки суворого вивчення і створення тези.

Після отримання PhD, Є багато кар'єр переваги, які ви можете насолоджуватися. Ви можете ввести набагато більше передові позиції і заробити набагато більше зарплату. Крім того, можна ввести високе положення набагато швидше за рахунок усунення років повільного просування.

Оскільки вартість заробивши PhD варіюється стільки, скільки програм ступеня, які можливо, має сенс досліджувати переважну програму перед реєстрацією. У школі ви вибираєте, і країна це в впливатиме на навчання і збори, які ви повинні очікувати, щоб заплатити, щоб завершити програму.

Багато компаній, які займаються економікою і фінансами потрібні професіонали, які є експертами в області економічної політики для консультацій, аналізу та керівництва. Можна працювати в приватному секторі в якості фінансового експерта, керівника відділу, аналітика, менеджера або консультанта. З іншого боку, можна працювати з політиками творців і допомагають керувати економікою з перших рук. Нарешті, з доктором філософії, можна увійти в сферу освіти і навчити студентів економічної політики.

Для того, щоб приступити до роботи над PhD, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Pardubice
Пардубіце, Чеська Республіка

Ця програма ґрунтується на дисциплінах Регіональна економіка та Державна економіка. Це дозволить студентам зрозуміти проблеми, пов’язані з визначенням потреб регіонів, фінансо ... +

Ця програма ґрунтується на дисциплінах Регіональна економіка та Державна економіка. Це дозволить студентам зрозуміти проблеми, пов’язані з визначенням потреб регіонів, фінансовими аспектами в регіоні, економічною ефективністю державних установ та ефективністю регіонів. -
PhD
Денна
заочно
3 років
англійська
Вер 2021
14 Травень 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут