PHDSTUDIES

Електроніка Чеська Республіка - програми МВА Чеська Республіка Електроніка

Заробіток Ph.D. потрібно поглиблене вивчення та інтенсивні розумові зусилля. Кандидат є наукове дослідження, на якому ви концентруєтесь протягом чотирьох-шести років після отримання ступеня вашого господаря, що призводить, у разі успіху, певною ступеня PhD, високі академічні ступені.

Програми навчання по електроніці дають студентам знання про функціонування і створення електронних схем. Можна вивчати принципи роботи електронних схем, також як математику і фізику. Студенти, що навчаються на програмах з електроніки, можуть вибрати спеціалізацію, таку як, проектування комп'ютерних мереж або електронні комунікації.

Чеська республіка, що має виходу до моря держава в Центральній Європі. Країна межує з Німеччиною на заході, Австрією на півдні, Словаччиною на сході і з Польщею на півночі. Її столиця і найбільше місто, з 1,3 млн. жителів, є Прага.

Електроніка Чеська Республіка - Візьміть Електроніка Чеська Республіка . Усі програми Електроніка та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Електроніка, Чеська Республіка Filter

Кандидат в квантовій оптиці та оптоелектроніці

Charles University Faculty of Mathematics and Physics
PhD
<
Денна
<
4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Студенти галузі навчання отримають комплексні знання та навички, необхідні для проведення незалежної наукової та іншої наукової діяльності в області квантової оптики та оптоел ...

Детальніше