close

Фільтри

Див. результати

Програми Загальний менеджмент, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Кандидат наук вважається найвищим рівнем освіти в більшості областей. Щоб отримати право на участь у програмі такого типу, потрібно заповнити декілька ступенів нижчого рівня. Після того як ви закінчите з PhD, найдосвід… Детальніше

Кандидат наук вважається найвищим рівнем освіти в більшості областей. Щоб отримати право на участь у програмі такого типу, потрібно заповнити декілька ступенів нижчого рівня. Після того як ви закінчите з PhD, найдосвідченіші позиції та найвища зарплата можуть бути доступні для вас.

Що таке кандидат у загальному управлінні? Кожен напрямок ділового світу потребує менеджерів. Вивчення загального управління дає студентам різнобічну освіту, яку можна застосувати практично до будь-якої галузі або відділу. Навчання зосереджено на управлінні бізнесом, управлінні персоналом та максимізації ефективності та виробництва. Студенти також вивчають методи максимального збільшення прибутків. Студенти загальноосвітнього управління можуть мати можливість спеціалізувати свою освіту, якщо вони точно знають, який бізнес вони хотіли б працювати.

Загальна ступінь менеджменту сприяє студентам, допомагаючи їм розвивати навички, необхідні для досягнення успіху в цій кар'єрі. Студенти, що навчаються у цій галузі, включають в себе професійне спілкування, розуміння ділової практики, переговорів та розв'язання конфліктів, а також критичне мислення та оцінку.

Вартість зарахування в аспірантуру залежить від багатьох факторів. Важливо досліджувати, як ці фактори впливають на вартість перед початком зарахування. Ви повинні вивчити вашу конкретну школу та програму, а також як довго ви будете вчитися і в якій країні ви знаходитесь.

Існує декілька різних шляхів кар'єри для випускників загальнонаціональних докторських програм. Найбільш поширеною є доступність менеджера, хоча точний тип може відрізнятися від менеджера з продажу до менеджера з персоналу до менеджера з маркетингу. Також можливо стати консультантом або фахівцем з планування. Багато студентів, які вивчають загальне керівництво, зацікавлені в тому, щоб в кінцевому підсумку стати виконавчим директором або почати свій бізнес

Щоб продовжити свою освіту, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
UPES
Dehradun, Індія

Кандидат загальних наук

Кандидат загальних наук -
PhD
Лип 2020
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут