PhDosvita.com

Засоби масової інформації Сполучені Арабські Емірати - програми МВА Сполучені Арабські Емірати Засоби масової інформації

Заробіток Ph.D. потрібно поглиблене вивчення та інтенсивні розумові зусилля. Кандидат є наукове дослідження, на якому ви концентруєтесь протягом чотирьох-шести років після отримання ступеня вашого господаря, що призводить, у разі успіху, певною ступеня PhD, високі академічні ступені.

Об'єднані Арабські Емірати, іноді просто називають Еміратів або ОАЕ, є однією з арабських країн на південному сході Аравійського півострова на березі Перської затоки, на кордоні Оман на сході і Саудівською Аравією на півдні, а також обмін морські кордони з Катаром та Іран.

Засоби масової інформації Сполучені Арабські Емірати - Візьміть Засоби масової інформації Сполучені Арабські Емірати. Усі програми Засоби масової інформації та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Засоби масової інформації, Сполучені Арабські Емірати Filter

Кандидат масових комунікацій

UAEU United Arab Emirates University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 4 років Серпень 2020 Сполучені Арабські Емірати Аль-Айн + 1 більше

Поле масової комунікації є експансивним, оскільки воно розвивається у швидкому кліпі з комунікаційними технологіями, одночасно відображаючи симбіотичний зв’язок із старими дисциплінами в таких соціальних науках, як соціологія, політологія, психологія, історія та література. Це пропонує кандидат наук. студент широкого спектру наукових фокусів, у яких слід переслідувати наукові інтереси.