PHDSTUDIES

Програми Захист прав споживачів, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Щоб отримати докторську ступінь, студенти повинні спочатку заповнити магістерську програму, а потім закінчити вимоги до програми PhD. Часто дисертація або дисертація оригінальних робіт необхідна для нагородження докторантури. Мета більшості програм полягає в тому, щоб допомогти учням розробити широку базу знань про певний предмет.

Що таке кандидат у справах споживачів? Ця програма спрямована на допомогу випускникам у створенні досвіду у сфері захисту прав споживачів та розширення можливостей. Курсова робота проводиться під керівництвом досвідчених професорів та радників і може включати лекції, семінари, вебінари, незалежні дослідження, польові роботи та подорожі. Сфери навчання можуть включати роздрібну торгівлю, одяг, зв'язок, споживчу практику та маркетинг.

У цій програмі вчені розвивають навички дослідження та критичного мислення, які можуть бути важливими як у особистому, так і в професійному житті. Вони також можуть отримати більш глибоке розуміння законів про захист прав споживачів, що дозволяє їм бути ефективними прихильниками позитивних змін на ринку.

Зацікавлені студенти заохочуються до вивчення окремих університетів, щоб дізнатись більше про витрати, збори та витрати цієї програми. Витрати на навчання та інші витрати різняться залежно від країни, програми до програми та школи до школи.

Вчені, які отримали докторську ступінь з питань споживчих питань, часто мають ряд можливостей, доступних у багатьох галузях. Вони можуть мати можливість працювати професорами в університеті, як менеджери в галузі роздрібної торгівлі, як спеціалісти з маркетингу для великих фірм, як журналісти для галузевих видань, а також як консультанти на радах для державних установ. Випускники також можуть бути затребуваними як вчителі, викладачі, маркетологи, регіональні менеджери та редактори.

Кандидат в галузі споживчих справ - це популярна програма, пропонована багатьма університетами у ряді країн. Програми доступні як в Інтернеті, так і в навчальних закладах або в комбінації з двома варіантами. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

2 Результати в Захист прав споживачів Filter

дипломовані зв'язку і споживання практики

ESPM
PhD
Бер 2021
<
заочно
Portuguese (Brazil)
Кампус

Програма Магістратури в галузі зв'язку та споживачі в строгому сенсі практика ESPM (PPGCOM ESPM) почалася в 2006 році з курсом академічного магістра і пройшла курс докторантур ...

Детальніше

Доктор наук з питань комунікації та побутової практики

ESPM – Brasil
PhD
Лют 2021
<
заочно
<
8 семестри
португальська
Кампус

Програма спрямована на підготовку професорів та дослідників високого рівня, які мають національну та міжнародну експертизу, здатні здійснювати та вести науково-дослідну, керів ...

Детальніше