PhDosvita.com

PhD Канада - програми PhD Канада

Канада стає привабливим місцем для студентів, щоб продовжити післядипломну освіту. Кандидат в Канаді пропонує високоякісну освіту в шанованих установ. Студенти з усього світу відкривають для себе Канаду як країну з університетів світового класу і зростаюче присутність іноземних студентів. Крім того, з кандидата в Канаді, студенти будуть насолоджуватися красивою природою і пейзажами, що Канада може запропонувати, а також високий рівень життя.

Є багато програм для кандидата в Канаді для студентів на вибір, кожен мінливі в часі, витрат і структуру в залежності від конкретного університету і ступінь програми. Всі докторські програми в Канаді вимагають від студентів повного оригінальних досліджень і захисту їх дисертацій, що вносить істотний внесок в їх області знань.

Розглянемо красива країна Канади при пошуку кандидата. Погляньте на багато варіантів, і Ви можете виявити, кандидат в Канаді, який ідеально підходить для вас!

знайдених результатів Filter

Доктор Міністерства

Acadia Divinity College
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Канада Вольфвіль

Ми запрошуємо Вас приєднатися до нас в Acadia, щоб отримати енергію, навички та глибину, необхідні для довготривалого служіння, та підвищити ефективність як християнського лідера. Знайдіть час і ознайомтеся з цим сайтом, а потім зв’яжіться з нами, щоб ми могли обговорити, як ми можемо підтримати вас у виконанні вашого дзвінка як лідера служіння для сучасного світу.

PhD in Organizational Behaviour & Human Resource Management

Telfer School of Management
Кампус Денне навчання інформація Канада Оттава

PhD in Management - Finance

Telfer School of Management
Кампус Денне навчання інформація Канада Оттава

PhD in Management - Entrepreneurship

Telfer School of Management
Кампус Денне навчання інформація Канада Оттава

PhD in Management - Accounting and Control

Telfer School of Management
Кампус Денне навчання інформація Канада Оттава

кандидат педагогічних наук (з акцентом на освітньої стійкості)

Nipissing University
Кампус Денне навчання інформація Канада Торонто

Заземлення в контексті пост-сучасного суспільства, і визнаючи важливість різних точок зору, це кандидат Програма в галузі освіти сталого розвитку буде готувати студентів з різних областях.

PhD програма в міжнародному менеджменті та організації

Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Канада Вікторія

Програма докторантів з міжнародного менеджменту та організації призначена для розвитку компетентності особи в галузі досліджень, а також у навчанні для підготовки кандидатів на продуктивну академічну кар'єру. Наша мета - розробка кандидатів з інтегрованим ...

Доктор філософії з теоретичної та обчислювальної науки

University of Lethbridge
Кампус Денне навчання 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Кандидат наук Програма є чотирирічною програмою. Формат ступеня складається з курсової роботи та дипломної роботи. Студент повинен пройти письмове та усне комплексне обстеження протягом перших двох років програми.

Доктор філософії в галузі нейронауки

University of Lethbridge
Кампус Денне навчання 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Концентрації програми: поведінкова нейронаук, клітинна та молекулярна нейронауки, когнітивна нейронаук, обчислювальна нейробіологія, нейровимізування, нейропсихологія.

Доктор філософії в еволюції та поведінці

University of Lethbridge
Кампус Денне навчання 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Кандидат наук в еволюції та поведінці доставляє факультет мистецтв і наук. Студенти за цією програмою, як правило, контролюються фахівцями в наступних відділах / областях: біологічні науки, неврологія та психологія.

Доктор філософії на Землі, космічна та фізична наука

University of Lethbridge
Кампус Денне навчання 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Кандидат наук на Землі, Космічні та Фізичні передаються на факультет мистецтв і наук. Студенти у цій програмі, як правило, контролюються фахівцями в наступних відділах / областях: біологічних наук, хімії та біохімії, географії та фізики та астрономії.

Доктор філософії в галузі культури, соціальної та політичної думки

University of Lethbridge
Кампус 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Культурна, соціальна та політична думка основна в Ph.D. Програма має міждисциплінарний характер і базується на моделі когортного навчання, що сприяє створенню середовища міждисциплінарного залучення та обміну, досліджень, наставництва однолітків, співпраці між невеликою групою студентів, в межах колективної навчальної роботи. Загальні академічні цілі програми полягають у наголошенні на соціальній, культурній та політичній думці та впровадженні інтелектуальних та практичних інструментів, необхідних для успішної роботи з партнерами та установами громади для полегшення соціальних змін. Студенти, які закінчили курс "Культурна, соціальна та політична думка", є підготовленими експертами, які демонструють мозаїку з професійними навичками (наприклад, навчання, рецензування, презентації, критичне мислення тощо) та дослідницької компетенції.

Доктор філософії в біосистемах та біорізноманіття

University of Lethbridge
Кампус 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Кандидат наук в біосистемах та біорізноманіття доставляє факультет мистецтв і наук. Студенти за цією програмою, як правило, контролюються фахівцями в наступних відділах / областях: біологічних наук, хімії та біохімії та географії.

Доктор філософії в галузі біомолекулярної науки

University of Lethbridge
Кампус Денне навчання 48 місяці Вересень 2020 Канада Летбридж

Кандидат біомолекулярних наук доставляє факультет мистецтв і наук. Студенти у цій програмі, як правило, контролюються фахівцями в наступних відділах / областях: біологічних наук, хімії та біохімії, математики та комп'ютерних наук, а також фізики та астрономії.

Доктор філософії планування

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Кампус Денне навчання 4 років Вересень 2020 Канада Ванкувер

SCARP зацікавлений у залученні студентів до свого доктора філософії. які цікавляться темами, широко пов'язаними з переходом до сталого розвитку шляхом демократизації підходів до планування. У рамках цього широкого парасольки наш факультет має різноманітні інтереси, починаючи від досліджень з питань сталого транспорту до підготовки до стихійних лих, розвитку громади та соціального планування, подолання бідності вдома та за кордоном, переговорів та посередництва у конфліктах землі та ресурсів, екологічного слідування, аналізу ризиків, управління мультикультурні міста та регіони, міжкультурне та корінне планування, містобудування на базі громади, урбанізація та її виклики у Східній та Південно-Східній Азії, щоб назвати лише деякі з наукових інтересів наших факультетів. Наш дослідницький підхід за своєю суттю є міждисциплінарним та охоплює якісні та кількісні методики.