Filter
PhD
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Програми Кар'єрний коучинг, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Докторська дисертація може бути досягнута як частина докторської програми. Цей ступінь виділяє їх як спеціаліста галузі у вибраній галузі навчання.

Що таке кандидат у кар'єрному тренуванні? Це ступінь післядипломної освіти, що дозволяє випускникам увійти до робочої сили в якості провідного експерта галузі. Курсова робота, яку може вимагати від студентів у цій програмі, включає в себе розвиток кар'єри та консультування, якісні та кількісні методи дослідження та соціальну та культурну різноманітність. Як проект капітального будівництва, студенти повинні розраховувати на велику частину своїх досліджень, що працюють над дисертаційним проектом.

Маючи ступінь кандидата наук з кар'єри, випускники повинні мати можливість знайти роботу в різних галузях. Більшість аспірантів мають відмінну команду, лідерство та комунікативні навички, які можуть допомогти їм забезпечити кар'єру тренерської позиції.

Хоча студенти можуть вивчати різні чинники, які можуть вплинути на навчання, наприклад, місце розташування школи, їм рекомендується звернутися до школи для отримання додаткової інформації. Вони також повинні враховувати, скільки часу вони можуть взяти на себе школу, оскільки це може вплинути на вартість навчання.

Випускники з кандидатом наук в кар'єрі коучинг можуть знайти нагороджуючу кар'єру, працюючи консультантом з зайнятості або бізнес-тренер в ряді галузей, таких як коледжі або університети, некомерційні організації, уряд чи бізнес. Деякі випускники можуть отримати сертифікат консультування, щоб вони могли відкривати та керувати власним консалтинговим бізнесом, тоді як інші можуть знайти роботу в якості викладача або професора в університеті. Багато випускників можуть стати незалежними консультантами або тренерами з життя, надаючи людям цінні поради з життя та допомогти їм знайти потрібну кар'єру.

Зацікавлені студенти можуть знайти програми PhD по всьому світу, які є привабливими для тих, хто хоче працювати в своєму власному темпі або не може зробити це особисто в коледжі. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Кар'єрний коучинг

Noble Manhattan Coaching Americas

Професійна підготовка доктора філософії призначена для підтримки та інтеграції професійного розвитку практиків у галузі виконавчого та корпоративного коучингу та вигоди д ... [+]

Про

Професійна підготовка доктора філософії призначена для підтримки та інтеграції професійного розвитку практиків у галузі виконавчого та корпоративного коучингу та вигоди для організації, в якій вони працюють. Він спрямований на вдосконалення та вдосконалення професійної практики, надаючи практикам різноманітні навички, інструменти та стратегії досліджень, які можуть бути використані для підтримки практичних досліджень. Тому майбутні заявники включають досвідчених професіоналів в галузі коучингу, HR, управління, які хочуть внести свій внесок як у знання, так і в практику.... [-]

США Richmond
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Florida Christian University

Програма надає ефективні навички для розвитку коучингу високого рівня, маючи можливість зосередити дослідження на власній практиці студентів, яка повинна бути інноваційно ... [+]

Доктор філософії з коучингу - 60 кредитів

Програма надає ефективні навички для розвитку коучингу високого рівня, маючи можливість зосередити дослідження на власній практиці студентів, яка повинна бути інноваційною та стратегічною. Ви повинні бути в змозі продемонструвати, що у вас є можливість впливати на вашу організацію або професію. Програма розроблена з метою розвитку навичок та впевненості у наданні фасилітаційних та консультаційних послуг, а також компетентності у дослідженні та оцінці.... [-]

США Orlando
Відкритий конкурс
Portuguese (Brazil)
Денне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою