PhDosvita.com

PhD Катар - програми PhD Катар

Студенти з усього близькосхідного регіону і в усьому світі вибрали кандидата в Катарі для післядипломної освіти. Катар перетворився на інтернаціональне місто з сучасною архітектурою, гламурні покупки, і прекрасні seafronts. Крім багатства і раніше існує арабських традицій і культури видно в souqs, чарівні рибальські села, і люди. Кандидат в Катарі є унікальним досвідом для якісної освіти в регіонах світу з наростаючою силою і популярність.

Кандидат у програмах Катар кидають виклик із суворим курсових робіт. Студенти проводить кандидат в Катарі повинна мати зобов'язань, а також необхідну освіту, досвід і критичного і незалежного мислення. Студенти будуть проводити фундаментальні дослідження та створювати докторську дисертацію або дисертацію, яка забезпечує внесок у поле.

Якщо кандидат в Катарі іскри ваш інтерес, прокрутіть униз, щоб дізнатися більше про програми.Зробіть наступний крок до своєї мети вже сьогодні!

знайдених результатів Filter

PhD в галузі комп'ютерних наук та інженерії

Hamad bin Khalifa University
Кампус Денне навчання 3 - 4 років Вересень 2019 Катар Doha

Аспіранти виявимо унікальний в своєму роді науково-дослідницької ступеня і брати участь в них, даючи їм цінний досвід, великі можливості для хорошої роботи і прекрасним і вигідним в області комп'ютерної науки і техніки, що збільшує попит на нього день за днем.

Кандидат в галузі сталого навколишнього середовища

Hamad bin Khalifa University
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Катар Doha

Програма докторантів із сталого навколишнього середовища جامعة حمد بن خليفة спрямована на надання студентам повні знання з питань, пов'язаних із сталого навколишнього середовища, включаючи вплив людського розвитку на навколишнє середовище, причини і наслідки забруднення, способи її контролю та наслідки збільшення світового приросту на природні ресурси. Завдяки цій програмі студенти проводять інноваційні та цілеспрямовані екологічні дослідження, орієнтовані на питання, що стосуються підтримки сталого розвитку. Мультидисциплінарний курс навчання створює базові знання, які, у свою чергу, розвиваються з екологічними розробками, допомагаючи забезпечити випускникам інструменти для відстеження декількох кар'єрних шляхів.

Кандидат в галузі стійкої енергетики

Hamad bin Khalifa University
Кампус Денне навчання 3 років Вересень 2019 Катар Doha

Докторська програма з стійкої енергетики جامعة حمد بن خليفة також надає студентам повне уявлення про стійкі енергетичні проблеми та вплив міського будівництва, транспорту та виробництва на енергетичну стабільність.