PHDSTUDIES

Заочне навчання Програми Китайська , пошук найбільш підходящого Китайська програм тут! - Китайська

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Заочне навчання Китайська програми: Шукати тут для програм МВА. Отримати всі школи та Заочне навчання інформації Китайська directely, заощадити час і контактні Китайська зізнань тут!

2 Результати в Китайська, Заочне навчання Filter

Кандидат китайської мови

Lingnan University
PhD 01 September 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Lingnan тепер пропонує докторські програми на китайській мові для абітурієнтів, які хочуть вивчити різні напрямки. ...

Детальніше

Дослідження ступенів (MPhil / PhD) в китайських та внутрішніх азіатських досліджень

SOAS University of London
PhD Вересень 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Кафедра здатна контролювати наукові та наукові ступінь доктора та наукових наук за науковими і дисертаційними роботами з широкого кола культурних та мовних предметів. Студенти ...

Детальніше