close

Фільтри

Див. результати

Програми Класичні дослідження, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Для досягнення особистих та кар'єрних цілей люди часто вирішують працювати на отримання доктора філософії. Такий ступінь може допомогти студентам піднятися на вищу посаду як фахівці у своїх галузях. Що таке кандид… Детальніше

Для досягнення особистих та кар'єрних цілей люди часто вирішують працювати на отримання доктора філософії. Такий ступінь може допомогти студентам піднятися на вищу посаду як фахівці у своїх галузях.

Що таке кандидатська дисертація в галузі класичних досліджень? Ця програма випускників зазвичай зосереджується на міждисциплінарному вивченні класичної грецької та римської цивілізацій. Курси можуть охоплювати широкий спектр тем, від історії, мистецтва та літератури античної епохи до драматургії, уряду та риторики. Курси можуть розглядати історичні та сучасні наслідки цивілізацій. Також може бути акцент на давніх мовах і культурах, як грецькому, так і римському. Мови можуть вивчатися з історичної перспективи, а також з сучасними методами лінгвістичного вивчення.

Окрім набуття знань, специфічних для їхніх полів, студенти можуть зміцнювати свої навички спілкування та лідерства. Вони також можуть розвинути здатність критично мислити, опановуючи дискусію та риторику.

Час, необхідний для завершення програми, буде залежати від курсу навчання та студента, але більшість програм мають мінімальну кількість годин семестрового часу, що може включати в себе заключну дисертацію. Залежно від тривалості, витрати різняться в широких межах, тому студенти повинні переконатися, що вони отримують конкретну інформацію про навчання та оплату.

Студенти, які отримують докторську ступінь в галузі класичних досліджень, можуть бути широко визнані експертами в цій галузі. В основному вони оснащені науковою роботою в коледжі чи університеті, де також можуть публікувати професійні статті у своїх галузях спеціалізації. Професійні вчені можуть стати професорами в університеті чи коледжі, вчителями у державній школі чи приватній академії, розробникам навчальних програм або авторам.

Багато програм мають деякі варіанти онлайнового класу, а курси в університеті також доступні в ряді шкіл у всьому світі. Щоб дізнатися більше, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
The University of Edinburgh - The School of History, Classics & Archaeology
Едінбург, Великобританія

PhD в класиці пропонує вам можливість вивчати класику на вищому рівні за допомогою незалежних досліджень. Класика в Единбурзькому університеті з широким колом наглядачів та ст ... +

PhD в класиці пропонує вам можливість вивчати класику на вищому рівні за допомогою незалежних досліджень. Класика в Единбурзькому університеті з широким колом наглядачів та стимулюючою та підтримуючою інтелектуальною обстановкою може запропонувати Вам першокласний досвід у цілеспрямованих і стійких дослідженнях. Ми вітаємо заявки від тих, хто прагне працювати над темами, які збігаються з науковими інтересами нашого академічного персоналу, включаючи грецьку соціальну історію, грецьке право, класичну літературу -
PhD
Денна
заочно
3 - 6 років
англійська
Кампус

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут