$close

Фільтри

Див. результати

Програми Кліматологія, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Для багатьох предметів передовий вчений ступінь відомий як доктор філософії, або кандидат наук. Це вважається найвищим курсом навчання, який можна отримати в університеті або коледжі, і може забирати п'ять або більш… Детальніше

Для багатьох предметів передовий вчений ступінь відомий як доктор філософії, або кандидат наук. Це вважається найвищим курсом навчання, який можна отримати в університеті або коледжі, і може забирати п'ять або більше років інтенсивного навчання.

Що таке кандидат в кліматології? Доктор філософії в програмі "Кліматологія", як правило, вивчає клімат, вплив на навколишнє середовище і як змінилися регіональні та глобальні кліматичні умови. Студенти можуть вирішити зосередити свої дослідження на довгострокових погодних умовах, вплив клімату на суспільство, інфраструктуру та клімат. Курси, які можуть враховувати студенти, часто включають мікрокліматологію, метеорологію, термодинамічні зміни та аналіз атмосфери. Інші класи для розгляду можуть включати системи тиску, сонячну радіацію та класифікацію клімату.

Студенти, які працюють над докторантом у кліматології, часто розвивають бізнес навички, здатні розвивати свою кар'єру, такі як організація, спілкування та аналіз. Вони також можуть знайти особисте зростання, коли вони розвивають навички, включаючи інновації та оцінку природи.

Вартість програми часто відрізняється між школами для доктора філософії в програмах кліматології. Студенти можуть отримати інформацію про витрати, звернувшись до вибраного вищого навчального закладу та запитуючи інформацію про комісію.

Випускники з докторантом у кліматології можуть знайти, що вони мають світові джерела зайнятості. Деякі приклади потенційних роботодавців включають Національне управління океану та атмосфери (NOAA), Науково-дослідну лабораторію Землі, Глобальну атмосферу, Центр прогнозування клімату та Глобальну систему спостереження за кліматом. Окрім того, майже кожна країна, нація та велике місто мають організацію раннього попередження, яка часто використовує випускників докторантури для прогнозування катастрофічних подій. Випускники також можуть вибирати з кар'єри на телебаченні в якості особистості на навколишньому середовищі або дослідника позаду. Для тих, хто бажає подорожувати, уряди можуть наймати керівників експертів для сайтів, розташованих у віддалених кліматичних дослідженнях по всьому світу.

Ви можете знайти докторські програми в кліматології по всьому світу в різних університетах. Почніть навчання з пошуком вашої програми нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцеву форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
  • Популярні Останні назва
  • Популярні
  • Останні
  • назва
Charles University Faculty of Mathematics and Physics
Прага, Чеська Республіка

Програма вивчення фокусується на фізичній природі широкого спектру атмосферних явищ і процесів, які, однак, також мають міждисциплінарне застосування в хімії атмосфери, океано ... +

Програма вивчення фокусується на фізичній природі широкого спектру атмосферних явищ і процесів, які, однак, також мають міждисциплінарне застосування в хімії атмосфери, океанології, фізичній географії, природознавстві тощо. всебічний погляд на динамічну систему атмосфери Землі в широкому міждисциплінарному контексті. Навіть у межах Чеської Республіки це єдина програма, яка пропонує освіту з фізики атмосфери, метеорології та кліматології. З методологічної точки зору, широкий спектр теоретичних, експериментальних і обчислювальних фізичних додатків використовуються інтерактивно і комплементарно. -
PhD
Денна
4 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн