Програми Комерція, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктор філософії - це найвищий рівень освітніх досягнень. Студенти, які отримують відзнаку, як правило, отримують визнання як влади у відповідних областях. Таким чином, отримання ступеня кандидата зазвичай займає кіль… Детальніше

Доктор філософії - це найвищий рівень освітніх досягнень. Студенти, які отримують відзнаку, як правило, отримують визнання як влади у відповідних областях. Таким чином, отримання ступеня кандидата зазвичай займає кілька років.

Що таке кандидат у комерції? Бізнес торкається практично кожного аспекту сучасного життя. Студенти, які проходять диплом з комерції, можуть навчитися навичкам, необхідним для успіху в бізнесі. Як правило, програми для випускників програм комерційної діяльності охоплюють ряд предметів, пов'язаних з бізнесом, таких як облік, фінанси, прогнозування, управління та бюджетування. Студенти часто працюють з радником для розробки унікального курсу навчання, який відповідає їхнім інтересам. Вони також звичайно досліджують і пишуть глибинний документ, який пояснює нові ідеї, пов'язані з комерцією.

Під час вивчення комерції студенти можуть розвивати багато навичок, які допомагають їм як у їхньому особистому, так і в професійному житті. Успішні випускники можуть набувати здатність критично мислити, аналітично розумів і ефективно приймати рішення, що сприяє підвищенню професійної продуктивності.

Ті, хто прагне отримати докторську ступінь з комерції, іноді важко точно визначити точні витрати на програму. Оскільки більша частина витрат залежить від того, який інститут студент вирішить відвідати, досвідчені студенти спілкуються з представниками у всіх передбачуваних школах для підготовки бюджетів освіти.

Заробіток кандидата в комерції відкриває багато дверей для випускників. Більшість вибирають роботу для транснаціональних корпорацій або інших великих організацій. Точно так само випускники часто виявляють прибуткову роботу як фінансові офіцери або менеджери в банках та інших фінансових установах. Тим часом деякі з кандидатів наук обирають працювати як спеціалісти з предмету або консультанти для державних установ чи неурядових організацій. Незалежно від того, де вони починають свою кар'єру, випускники мають знання, навички та досвід, необхідні для отримання відносно високої компенсації. Вони також, як правило, мають навички управління, щоб стати лідерами на робочому місці.

Якщо ви хочете продовжити докторську дисертацію в комерції, у вас є кілька варіантів. Ви можете зареєструватися в традиційній програмі для відвідування занять у звичайному навчальному середовищі або використовувати онлайн-платформу для завершення курсу навчання. Для отримання додаткової інформації, знайдіть свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши контактну форму.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
University of Fort Hare
Alice, Південно-Африканська Республіка

Ступінь доктора філософії в програмі ступеня економіки дозволяє кандидатам вибрати тему дослідження з будь-якої області спеціалізації в області економіки, такі як загальні еко ... +

Ступінь доктора філософії в програмі ступеня економіки дозволяє кандидатам вибрати тему дослідження з будь-якої області спеціалізації в області економіки, такі як загальні економіки, економіки транспорту і фінансових ринків. -
PhD
Денне навчання
англійська
Кампус