PHDSTUDIES

Комп'ютерна інженерія Африка - Комп'ютерна інженерія програми МВА Африка

Заробіток Ph.D. потрібно поглиблене вивчення та інтенсивні розумові зусилля. Кандидат є наукове дослідження, на якому ви концентруєтесь протягом чотирьох-шести років після отримання ступеня вашого господаря, що призводить, у разі успіху, певною ступеня PhD, високі академічні ступені.

В області комп'ютерної техніки, ви будете схильні потрібними навичками у поводженні з пристроями і структурування якості методів і алгоритмів в комп'ютерах. Отримати додаткову інформацію і зробити ефективні дослідження в той час як на докторську програму в таких областях, як Архітектура комп'ютера і НВІС і ПЛІС, робототехніка, автоматизація, машинне сприйняття і зондування або розробка програмного забезпечення, веб-розробки і обчислювальних наук.

Навіть якщо ви вирішите Східної Африки міфологічні, чарівні Танзанії; Сенегалу, земля Teranga або Південній Африці, з її широкими можливостями, щоб вбратися і служити, дослідження в Африці буде переважною.

Комп'ютерна інженерія Африка - Візьміть Комп'ютерна інженерія Африка. Отримати всі програми Комп'ютерна інженерія та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Комп'ютерна інженерія, Африка Filter

Докторський комп'ютер

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
англійська
Кампус

Ця програма дозволяє випускникам через дослідження здійснювати спеціалізацію в конкретних галузях зв'язку та телекомунікацій. ...

Детальніше