PHDSTUDIES

Комунікація Азія - Комунікація програми МВА Азія

Найпопулярнішим є докторська ступінь доктора філософських наук або доктора філософії Докторів наук та інші докторські дослідження підготувати аспіранта для запуску нових планів, які додають до загальної бази знань поля. Кандидати й доктори наук держателів часто шукають професії, як професори і дослідники, але багато також піти на різні ролі у благодійних, громадських та приватних секторів.

Навчання з комунікації дозволяє придбати ряд корисних професійних навичок, які відкривають безліч можливостей для кар'єрного зростання в найближчі роки. Ці навички високо цінуються в декількох галузях промисловості, тобто студенти можуть мати безпрецедентну свободу, коли мова йде про вибір роботи.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Комунікація Азія - Візьміть Комунікація Азія. Отримати всі програми Комунікація та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

3 Результати в Комунікація, Азія Filter

Доктор соціологічних наук

European College for Liberal Studies
PhD 07 October 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Кандидат наук - доктор філософських наук з комунікацій (60 балів)

Детальніше

Доктор філософії в професійному спілкуванні

IUMW - International University of Malaya-Wales
PhD 14 February 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Дослідження в аспірантурі - це поглиблене дослідження конкретних проблем досліджень, пов'язаних з дисципліною професійної комунікації, з метою покращення та сприяння новим зна ...

Детальніше

Наукового ступеня доктора системи комунікації та інформації

Harbin Engineering University (HEU)
PhD 01 September 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Це система збору, обробки і передачі інформації дисципліна сайті присвоєння наукового ступеня доктора. Більше 200 робіт опубліковано понад 50 з них були проіндексовані SCI, EI ...

Детальніше