close

Фільтри

Див. результати

Програми Контроль і управління, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Як правило, найвищий рівень ступеня доступний, доктор філософії - чудова мета праці в напрямку. Маючи ступінь доктора філософії, ви зможете стати фахівцем у своїй галузі, і заробляти на ньому може значно сприяти внесен… Детальніше

Як правило, найвищий рівень ступеня доступний, доктор філософії - чудова мета праці в напрямку. Маючи ступінь доктора філософії, ви зможете стати фахівцем у своїй галузі, і заробляти на ньому може значно сприяти внесенню вашої сфери навчання.

Що таке кандидат в управлінні? Цей ступінь стосується процесу обробки бухгалтерського обліку, регулювання та управління ризиками. Даючи вам глибоке розуміння цих бізнес-концепцій, він може надати вам можливість вирішувати деякі з багатьох складних проблем, з якими стикається бізнес. Деякі школи, які пропонують цей ступінь, можуть дозволити вам вибрати спеціалізацію, таку як фінанси, підприємництво або людські ресурси.

Робота, яку ви виконуєте, щоб заробити цю ступінь, як правило, покращить навички роботи з мережею та дозволить вам легше спілкуватися з людьми, які допоможуть вам досягти ваших цілей. Навички у вирішенні проблем, які ви набуваєте, можуть зробити життя менш стресовим, а знання бухгалтерського обліку допоможуть вам приймати мудрі рішення щодо ваших грошей.

Важко покласти певну суму долара на вартість отримання доктора філософії, оскільки ціни різняться залежно від того, де ви завершите курсові роботи та які передумови вам потрібно виконати. Багато шкіл вимагають мати ступінь магістра перед початком програми доктора філософії.

Ступінь управління в управлінні може відкрити двері для кар'єри в бізнесі. Деякі можливості включають в себе фінансовий менеджер, менеджер з управління персоналом або підприємець. Маючи кандидатську дисертацію, ви також зможете навчити вас професором в університеті або працювати як професійний дослідник для подальшого вивчення світу бізнесу.

Знайомство з багатьма можливостями для заробляння ступеня кандидата в Інтернеті або в університетах у всьому світі допоможе вам зробити правильний вибір для вашого способу життя. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри

Telfer School of Management
Оттава , Канада

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> & ... +

&lt;a href="http://altitude.uottawa.ca/en" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" &gt;Сертифікат в області університетського навчання&lt;/a&gt;. . -
PhD
Денна
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут