PHDSTUDIES

Контроль і управління Канада - програми МВА Канада Контроль і управління

Кандидат є докторська ступінь, зокрема, називається "доктор філософії " ступеня. Це вводить в оману, тому що кандидат наук не обов'язково філософи (якщо вони не заробили їх ступінь з філософії!). Проте, доктор філософії одержувачі мають можливість займатися в уявних експериментах, міркувати про проблеми і вирішувати проблеми в витонченими способами.

Контроль управління може бути підходящим варіантом для студентів, що бажають поліпшити свої існуючі кар'єри або відкривати двері на новий. Ці курси можуть допомогти студентам розвинути навички, необхідні для роботи на посаді, як директора з логістики та директора якості глобального бізнесу.

Канада є північноамериканської країні, що складається з десяти провінцій і трьох територій. Розташований в північній частині континенту, вона простягається від Атлантики до Тихого океану і на північ у Північний Льодовитий океан.

Контроль і управління Канада - Візьміть Контроль і управління Канада . Усі програми Контроль і управління та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Контроль і управління, Канада Filter

Telfer School of Management
PhD
<
Денна
англійська
Кампус

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> & ...

Детальніше