close

Фільтри

Див. результати

Програми Корейська, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

  Експерти з предмету можуть скласти кандидати наук. Ці ступені є найвищою кваліфікацією в навчальному предметі та включають спеціалізовані заняття та дослідження, спрямовані на публікацію. Випускники повинні бути… Детальніше

Експерти з предмету можуть скласти кандидати наук. Ці ступені є найвищою кваліфікацією в навчальному предметі та включають спеціалізовані заняття та дослідження, спрямовані на публікацію. Випускники повинні бути готові внести істотний внесок у дисципліну.

Що таке кандидат наук у корейському? Цей ступінь передбачає детальне вивчення корейської мови. Більшість студентів-докторантів у цій галузі вже читають та говорять на корейських мовах і, можливо, займаються культурними, літературними чи лінгвістичними дослідженнями, коли вони проходять ступінь бакалавра або магістра. Дослідження на рівні доктора, як правило, складаються з передового соціолінгвістичного аналізу використання або перекладу текстів.

Дослідження на корейському мовою заохочують студентів до розвитку навичок, необхідних для особистого та професійного розвитку. Студенти отримують досвід спілкування, перекладу мов та методологічного мислення, що дозволяє їм сприяти міжнародним розмовам з культурних та геополітичних питань.

Вартість докторантури змінюється залежно від часу, необхідного для отримання ступеня, і студента відвідує університет. Добре підібрати середню тривалість навчання та обчислити загальну вартість навчання при порівнянні шкіл. Фінансування може бути доступним через відомчі або зовнішні джерела, які підтримують підвищення кваліфікації на цій мові.

Багато професій є відкритими для експертів мови з корейським кандидатом наук. Незалежно від того, чи випускники працюють в Кореї, чи з корейськими компаніями або представниками в інших країнах, існує потреба в експертних перекладачах, здатних працювати з технічним та іншим спеціалізованим словником. Студенти-дипломники також можуть знайти роботу в дипломатії або урядові установи, як перекладачі, що здійснюють переклад розмовної та письмової корейської мови. Багато випускників навчають професорів в університетах чи інших школах.

Докторські програми на корейському мовою доступні в усьому світі та в Інтернеті. Студенти повинні зважити свої варіанти та визначити, який університет є найкращим вибором для досягнення вищої кваліфікації. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
SOAS University of London
London, Великобританія

Кафедра здатна контролювати наукові та наукові ступінь доктора та наукових наук за науковими і дисертаційними роботами з широкого кола культурних та мовних предметів. Студенти ... +

Кафедра здатна контролювати наукові та наукові ступінь доктора та наукових наук за науковими і дисертаційними роботами з широкого кола культурних та мовних предметів. Студенти, які мають намір досліджувати, не повинні обмежувати свій вибір тем лише тим, які вказані на прізвища нинішніх співробітників (аспіранти останнім часом працюють над низкою тем, серед яких японське кіно, тексти Кабукі, сучасна японська лінгвістика та література, Мейдзі історичні тексти, корейське мовознавство та література, корейська колоніальна та історія XVIII ст.). Дослідження, проведені на рівні MPhil та PhD, ґрунтуються на літературних, документальних та архівних матеріалах, доступних в SOAS а також збираються під час польових робіт в Японії та Кореї. -
Магістратура PhD
Денна
заочно
3 років
англійська
28 Вер 2020
30 Чер 2020
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут