PHDSTUDIES

Корпоративні комунікації Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Корпоративні комунікації

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Корпоративні комунікації є підполі загальних комунікацій і угод з тим, як люди і підприємства взаємодіють один з одним. Це поле є дуже гнучким і може мати справу з внутрішніми або зовнішніми справами бізнесу.

Країна, розташована на південному краю Африки, Південної Африці, має багату культуру, що ви ніколи не отримаєте достатню кількість під час гастролей або навчаються тут. Мов тут включають афріканеров та англійською, а також голландці. Кампус життя величезного південноафриканського університету, Університету Йоганнесбурга або будь-якого іншого університету буде карколомне. Ви будете любити взаємодії з банту тут і тропічний клімат регіону.

Корпоративні комунікації Південно-Африканська Республіка - Візьміть Корпоративні комунікації Південно-Африканська Республіка. Усі програми Корпоративні комунікації та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Корпоративні комунікації, Південно-Африканська Республіка Filter

PhD in Strategic Communication

University of Johannesburg
PhD
Січ 2021
<
Денна
<
3 років
30 Жов 2020
англійська
Кампус

The doctorate in Corporate Communication is designed to develop highly specialized and in-depth theoretical, professional, and research skills within the disciplines of Corpor ...

Детальніше