PHDSTUDIES

Програми Корпоративні комунікації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук або доктор філософії, є ступінь, яка присвоюється після завершення програми, яка часто включає в себе великі дослідження. Доступні в різних областях, ця ступінь зазвичай займає близько чотирьох років.

Що таке PhD в області корпоративних комунікацій? Ця програма допомагає студентам розвивати поглиблені знання та навички дослідницької роботи в зв'язку на корпоративному рівні. На деякі курси передбачено включати в закон зв'язку і дослідження, організаційна поведінка, етику спілкування, закон зв'язку, а також аналіз даних. Студенти також можуть вибрати, щоб зосередитися на конкретних областях, таких як управління засобами масової інформації та програмування, соціальні медіа, кампанії і комунікації із зацікавленими сторонами. Студенти можуть поліпшити свої навички дослідження методології, які можуть допомогти з професійними ролями в непередбачуваних ситуаціях спілкування.

Студенти, які проводять цю ступінь вигоди в тому, що вони розвивають вузькоспеціалізовані навички спілкування, які можуть бути вигідним в різних особистих і професійних обставин. Він може також підготувати їх до кар'єри високого рівня, які вимагають передових знань і освіти.

Вартість часто є важливим фактором при виборі в яку школу відвідувати. Оскільки навчання і збори можуть широко варіюватися в залежності від місця розташування і шкільну репутацію, студенти повинні ретельно досліджувати школи і називати їх, щоб дізнатися про конкретні фінансових потребах. Фінансова допомога може також надаватися у вигляді кредитів, стипендій або грантів.

Випускники з доктором філософії в корпоративних комунікацій, як правило, готові до роботи в різних кар'єрах. Багато кар'єри можуть бути зосереджені навколо пропаганди бізнес-планів, продуктів або маркетингових кампаній. Випускники можуть вибрати, щоб стати фахівцями зі зв'язків з громадськістю, менеджерами споживчого маркетингу, політичні менеджерами кампанії, або керівник споживчого інсайту.Деякі інші назви посад, що випускники можуть мати право на отримання включають в себе технічні письменник, автор, редактор і бізнес-учитель.

Якщо кар'єра зв'язку ваша мета, почати вивчення докторських шкіл прямо зараз. Використання бази даних, пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо в приймальні комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Корпоративні комунікації Filter

PhD in Strategic Communication

University of Johannesburg
PhD
Січ 2021
<
Денна
<
3 років
30 Жов 2020
англійська
Кампус

The doctorate in Corporate Communication is designed to develop highly specialized and in-depth theoretical, professional, and research skills within the disciplines of Corpor ...

Детальніше