close

Фільтри

Див. результати

Програми Креативне мистецтво, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Заробіток ступінь доктора філософії може бути зроблено в якості лише два роки, і багатство знань і досвіду, накопиченого може бути поставлений на хороше застосування протягом десятиліть. Це вчений ступінь може зробит… Детальніше

Заробіток ступінь доктора філософії може бути зроблено в якості лише два роки, і багатство знань і досвіду, накопиченого може бути поставлений на хороше застосування протягом десятиліть. Це вчений ступінь може зробити велику різницю у вашій здатності знайти роботу робити те, що вам сподобається.

Що є кандидат у творчості? Це вчений ступінь представляє найвищий рівень освіти Ви можете досягти. Зосередившись на поле творчості, люди можуть зосередити свої дослідження в одній області за їх вибором, таких як архітектура, живопис, графіка, скульптура, або інший носій. Потім студенти працюють, щоб розвивати свої навички і знання в цій області більшою мірою. Тим не менш, ви повинні отримати ступінь бакалавра і магістра до початку докторську програму.

Переваги заробітку докторський ступінь у творчості великі і різноманітні.Люди часто вчаться працювати спільно з іншими, як вони завершать проекти і створити експонатів, і вони, як правило розробити більш комунікативні навички, як вони обговорюють свої ідеї та проекти з викладачами та студентами.

Вартість заробляти докторський ступінь у творчості може варіюватися для кожного студента і залежить від безлічі факторів. Студентам пропонується шукати фінансову допомогу, стипендії та інші економічні засоби для того, щоб допомогти компенсувати витрати на їх заробляти докторський ступінь.

Прийом доктора філософії у творчості може відкрити двері для багатьох можливостей для працевлаштування. Випускники можуть вибрати для роботи в якості кураторів в музеях і культурних установ, або як директорів для художніх студій, контролюючих художні виставки. Особи, які заробили цей вчений ступінь може також вибрати, щоб повернутися до вищої освіти і приєднатися до факультет в коледжі чи університеті в якості професора або доцента педагогічних класів у творчості.

Заробіток ступінь доктора творчості може допомогти випускників знаходять вдалі і будують свою кар'єру. Якщо ви хотіли б почати свій докторський ступінь відразу, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
University of Technology Sydney
Sydney, Австралія

Доктор творчих мистецтв (DCA) - для випускників, які мають значний успіх в засобах масової інформації та / або творчій майстерності та які хочуть провести значні дослідження у ... +

Доктор творчих мистецтв (DCA) - для випускників, які мають значний успіх в засобах масової інформації та / або творчій майстерності та які хочуть провести значні дослідження у галузі засобів масової інформації та творчої продукції. Ступінь присвоюється кандидатам, які через оригінальне дослідження вносять яскравий і значний внесок у знання в творчій діяльності. Це дає можливість тим, хто шукає передових знань, досліджень та творчої практики, що стосується нових творчих індустрії на місцевому та міжнародному рівнях. -
PhD
Денна
заочно
4 - 8 років
англійська
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут