PHDSTUDIES

Креативне мистецтво Океанія - Креативне мистецтво програми МВА Океанія

Програми аспірантури можуть мати ряд відмінностей в залежності від навчального закладу і країни навчання. Більшість аспірантів вступають на програми аспірантури при наявності належного ступеня мотивації, інтересу до відповідної області академічних досліджень в обраній галузі.   

Для художників, які бажають розвинути свої навички подальшого розвитку і намагаючись завоювати позаштатну арену, програми творчих мистецтв можуть представляти інтерес. Орієнтуючись на розвиток художніх навичок, ці дослідження можуть поєднувати творчі та бізнесові ідеї, щоб розвинути студентів у творчій галузі.

Ви хочете вчитися в Океанії? Два найбільш затребуваних напрямках досліджень на Океанія: Австралія і Нова Зеландія, і разом пропонують незвичайні і дуже характерний дослідження пригод.

Креативне мистецтво Океанія - Візьміть Креативне мистецтво Океанія. Отримати всі програми Креативне мистецтво та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Креативне мистецтво, Океанія Filter

Доктор творчих мистецтв

University of Technology Sydney
PhD 01 January 2020 Денне навчання Заочне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Доктор творчих мистецтв (DCA) - для випускників, які мають значний успіх в засобах масової інформації та / або творчій майстерності та які хочуть провести значні дослідження у ...

Детальніше