PHDSTUDIES

Програми Креативне мистецтво, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Заробіток ступінь доктора філософії може бути зроблено в якості лише два роки, і багатство знань і досвіду, накопиченого може бути поставлений на хороше застосування протягом десятиліть. Це вчений ступінь може зробити велику різницю у вашій здатності знайти роботу робити те, що вам сподобається.

Що є кандидат у творчості? Це вчений ступінь представляє найвищий рівень освіти Ви можете досягти. Зосередившись на поле творчості, люди можуть зосередити свої дослідження в одній області за їх вибором, таких як архітектура, живопис, графіка, скульптура, або інший носій. Потім студенти працюють, щоб розвивати свої навички і знання в цій області більшою мірою. Тим не менш, ви повинні отримати ступінь бакалавра і магістра до початку докторську програму.

Переваги заробітку докторський ступінь у творчості великі і різноманітні.Люди часто вчаться працювати спільно з іншими, як вони завершать проекти і створити експонатів, і вони, як правило розробити більш комунікативні навички, як вони обговорюють свої ідеї та проекти з викладачами та студентами.

Вартість заробляти докторський ступінь у творчості може варіюватися для кожного студента і залежить від безлічі факторів. Студентам пропонується шукати фінансову допомогу, стипендії та інші економічні засоби для того, щоб допомогти компенсувати витрати на їх заробляти докторський ступінь.

Прийом доктора філософії у творчості може відкрити двері для багатьох можливостей для працевлаштування. Випускники можуть вибрати для роботи в якості кураторів в музеях і культурних установ, або як директорів для художніх студій, контролюючих художні виставки. Особи, які заробили цей вчений ступінь може також вибрати, щоб повернутися до вищої освіти і приєднатися до факультет в коледжі чи університеті в якості професора або доцента педагогічних класів у творчості.

Заробіток ступінь доктора творчості може допомогти випускників знаходять вдалі і будують свою кар'єру. Якщо ви хотіли б почати свій докторський ступінь відразу, пошук для вашої програми нижче, і контакт безпосередньо Приймальна комісія школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Креативне мистецтво Filter

Доктор творчих мистецтв

University of Technology Sydney
PhD
<
Денна
<
заочно
<
4&nbsp;-&nbsp;8 років
англійська
Кампус

Доктор творчих мистецтв (DCA) - для випускників, які мають значний успіх в засобах масової інформації та / або творчій майстерності та які хочуть провести значні дослідження у ...

Детальніше