PHDSTUDIES

Програми Ландшафтна архітектура, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Доктора філософії також називають доктором філософії. Це може бути кульмінацією багаторічної вищої освіти і нагороджена коледжем або університетом. Тоді випускники мають право називати себе "лікарем".

Що таке кандидат у ландшафтній архітектурі? Доктор філософії в програмі ландшафтної архітектури пропонує додаткові тренінги для тих, хто бажає зосередитися на ландшафтному плануванні, застосуванні просторового масштабу та дизайну hardscape. Студенти також можуть вибирати заняття з ландшафтної мозаїки, комп'ютерно-картографічні системи, містобудування від давнини до сучасності та інфраструктурні системи. Дисертація, як правило, очікується в кінці інтенсивно сфокусованої програми.

Випускники з докторантом в ландшафтній архітектурі можуть покращити свою кар'єру бізнесу, оскільки вони розширюють свою здатність спілкуватися та керувати часом, а також розвивати сильну робочу етику. Вони також, як правило, мають око за дизайн і керовані самообслуговуванням, що може допомогти їм створювати унікальні конструкції.

Коледжні витрати можуть коливатися між університетами у різних частинах світу та довжиною вибраної програми. Очікувані студенти можуть хотіти вивчати різні програми та запитувати вартість інформації з цих коледжів.

Випускники з докторським ступенем у ландшафтній архітектурі можуть вже мати кар'єру, але для тих, хто цього не робить, може бути широкий вибір можливостей. Для тих, хто шукає можливості у діловому світі, будівельники та дизайнери часто використовують ландшафтних фахівців для вирішення проблем ландшафтного дизайну для типових будинків, будинків спеціального замовлення або навіть заміських будинків. Деякі випускники можуть вибирати, щоб стати додатковими викладачами або викладачами університету. Інші можуть вибирати кар'єру в кінофільмах або телебаченні як веб-сайт softscape та hardscape designer. Працевлаштування також можна знайти у державних установах, яким потрібні люди, щоб створювати привабливі райони навколо національних будівель та державних парків.

Доктор філософії в ландшафтних програмах можна знайти по всьому світу. Щоб знайти докторську програму, яка відповідає вашим потребам, виконайте пошук за вашою програмою нижче та зв'яжіться безпосередньо з приймальною комісією школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

1 Результати в Ландшафтна архітектура Filter

Кандидат наук у галузі ландшафтного мистецтва та техніки

Universidade de Évora
PhD
Жов 2020
<
Денна
<
8 семестри
португальська
англійська
іспанська
Кампус

Ця докторська програма відповідає принципам, спрямованим на підготовку дослідників з сильним науковим досвідом, висококваліфікованих у вирішенні проблем, які мають високий рів ...

Детальніше