Filter
PhD
Македонія Ohrid Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

PhD Ohrid - PhD програм PhD Ohrid, Ohrid

Доктор філософських наук, кандидат короткі є передовим академічна ступінь заробив в різних областях, що означає основних інтересів і досягнення в наукових дослідженнях.

Македонія 'и велика велика кількість природних та культурних пам'яток роблять його привабливим місцем відвідувачів. Скоп'є країні 'и політичних, культурних, економічних і науковим центром і має кілька університетів.

PhD Ohrid - Візьміть PhD Ohrid. Отримати всі програми PhD і шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

знайдених результатів

Ступеня
Місце знаходження
Македонія
Ohrid
Тип навчання
Форма навчання
University For Information Science And Technology

Зміни в галузі інформатики та телекомунікацій ніколи не був більш динамічним. Нові інформаційні технології постійно розвивається, і їх передача зачіпає скрізь і відбуваєт ... [+]

Докторантури в галузі комп'ютерних наук та телекомунікацій Введення

Зміни в галузі інформатики та телекомунікацій ніколи не був більш динамічним. Нові інформаційні технології постійно розвивається, і їх передача зачіпає скрізь і відбувається протягом чудової швидкістю. Сучасні дослідження та дослідження в галузі машинобудування по всьому світу, є як серйозний виклик розвитку нових технологій і методик, які забезпечать сучасні рішення в області інформаційних і комунікаційних технологій.... [-]

Македонія Ohrid
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою