Filter
PhD
Гонконг Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Маркетингові дослідження Гонконг - програми МВА Гонконг Маркетингові дослідження

На програмах аспірантури здійснюється підготовка фахівців з присвоєнням ступеня кандидата наук після успішного підтвердження всіх необхідних кваліфікацій в певній академічній області знань.

Навчання на програмах в області маркетингу і комунікацій відкриває цілий ряд можливостей в різних галузях, оскільки на сьогоднішній день організації повинні спілкуватися зі своїми співробітниками і клієнтами. Випускники таких спеціальностей користуються попитом на ринку праці і легко знайдуть роботу як в маркетинговій фірмі, так і в великій корпорації.    

Гонконг, розташована на південному узбережжі Китаю, країна є одним з двох спеціальних адміністративних районів Китайської Республіки. Гонконг 'и вищої освіти знаходиться в структурі Англії, а також міжнародними системами. Він знаходиться у веденні країни 'и Бюро з освіти.

Маркетингові дослідження Гонконг - Візьміть Маркетингові дослідження Гонконг. Усі програми Маркетингові дослідження та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Маркетингові дослідження, Гонконг

Ступеня
Місце знаходження
Гонконг
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
The Hong Kong University of Science and Technology

Метою програми PhD є розвиток видатних вчених, які стануть активними учасниками маркетингових знань і продовжують забезпечувати академічну роботу у провідних міжнародних ... [+]

Департамент маркетингу постійно прагне до досягнення досконалості у дослідженні. Члени факультету славляться високоякісними дослідженнями та часто публікують свою роботу у провідних міжнародних альт = "маркетингових журналах, таких як Журнал маркетингових досліджень (JMR), Журнал споживчих досліджень (JCR) та Маркетингові науки (MS). Маркетинговий відділ займає 10 місце серед країн світу за кількістю статей, опублікованих в JMR, JCR та MS від 2003-2013 років.... [-]

Гонконг Hong Kong
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 6 років
Кампус
Детальніше англійською мовою