PhDosvita.com

Маркетингові комунікації Південно-Африканська Республіка - програми МВА Південно-Африканська Республіка Маркетингові комунікації

Треба зробити дві речі, коли заробляти PhD. Потрібно спочатку зрозуміти той чи інший предмет повністю. По-друге, треба широко в знаннях про цю тему.

Програми в галузі маркетингових комунікацій навчать студентів, як донести до аудиторії імідж, що відображає місію і цінності компанії, бренду або продукту. Теми навчання часто включають в себе суспільні відносини, рекламу, маркетингові дослідження, соціальні медіа та глобальні маркетингові ідеї.

Країна, розташована на південному краю Африки, Південної Африці, має багату культуру, що ви ніколи не отримаєте достатню кількість під час гастролей або навчаються тут. Мов тут включають афріканеров та англійською, а також голландці. Кампус життя величезного південноафриканського університету, Університету Йоганнесбурга або будь-якого іншого університету буде карколомне. Ви будете любити взаємодії з банту тут і тропічний клімат регіону.

Маркетингові комунікації Південно-Африканська Республіка - Візьміть Маркетингові комунікації Південно-Африканська Республіка. Усі програми Маркетингові комунікації та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

1 Результати в Маркетингові комунікації, Південно-Африканська Республіка Filter

Кандидат маркетингових комунікацій

University of Johannesburg
Кампус Денне навчання 3 років Січень 2020 Південно-Африканська Республіка Йоганнесбург

Докторська програма включає дипломну роботу, яка є оригінальним внеском у маркетингову комунікацію з теми, обраної за консультацією з Головою кафедри. Максимум чотири розширені семінари з відповідних аспектів теми дослідження та усний іспит (еквівалент двох робіт, кожен з яких складається з чотирьох модулів), як це передбачено у книзі загальних положень. Потрібна стаття для дослідження, яка підходить для публікації в академічному журналі.