PHDSTUDIES

Програми Маркетингові комунікації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук або доктор філософії, є вчена ступінь, яка займає близько чотирьох років. Доступні в різних областях, більшість програм включають багато досліджень в конкретну тему, і заключний тезу.

Що таке доктор маркетингових комунікацій? У цій програмі, студенти дослідження міждисциплінарних підходів до реклами і маркетингу. Кожна програма змінюється, але деякі з них можуть зосередитися на соціально відповідальні досягнення в області цифрових комунікацій, питання брендингу, корпоративного маркетингу, маркетинг відносин, соціального маркетингу і маркетингу зацікавлених сторін. Більшість програм можуть об'єднати організовані класи, такі як теорії суспільства і пізнання соціальних наук, з індивідуальною дослідницькою роботою. Поряд з написанням докторської дисертації, студенти можуть бути необхідні автору академічної статті.

Нарахування PhD може принести користь студента, відкриваючи більше дверей можливостей для кар'єрного зростання.Тримаючи вчений ступінь може дати випускникам конкурентну перевагу на ринку і кваліфікувати їх на більш високу оплату праці.

При прийнятті рішення про якій школі відвідувати, вартість, як правило, великий фактор. Оскільки навчання і збори відрізняються від однієї установи до іншої, студентам рекомендується звертатися до шкіл безпосередньо. Поряд з проханням про фінансові потреби, студенти можуть хотіти, щоб дізнатися про можливості фінансової допомоги, таких як гранти, стипендії та студентських кредитів.

Існує цілий ряд кар'єри, що випускники цього ступеня може претендувати. Можливості можуть бути знайдені в області наукових досліджень і управління. Деякі назви роботи можуть включати в себе рекламу виконавчих рахунків, аналітик, консультант з маркетингу, спеціаліст зі зв'язків з ЗМІ, консультант бренду ЗМІ, і соціальним медіа-менеджер. Роботодавці можуть надходити з різних областей, такі як бізнес, уряд, наукові кола, неурядові організації та промисловість.

Чи готові ви прийняти вашу освіту на наступний рівень?Зараз прекрасний час, щоб почати досліджувати школи. Використання онлайн-каталог, пошук нижче вашої програми і контакт безпосередньо в приймальні комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

1 Результати в Маркетингові комунікації Filter

Кандидат маркетингових комунікацій

University of Johannesburg
PhD 01 January 2020 Денне навчання англійська Навчання в університеті / на кампусі

Докторська програма включає дипломну роботу, яка є оригінальним внеском у маркетингову комунікацію з теми, обраної за консультацією з Головою кафедри. Максимум чотири розширен ...

Детальніше