Filter
PhD
Ботсвана

Матеріалознавство Ботсвана - програми МВА Ботсвана Матеріалознавство

Для вступу до аспірантури, як правило, необхідна наявність ступеня магістра. Крім того, для отримання ступеня кандидата наук аспіранти повинні провести оригінальне дослідження і підготувати випускну кваліфікаційну роботу або дисертацію. У деяких країнах навіть необхідно захистити дисертацію перед вченою радою.

Матеріалознавство - наука, яка прагне задовольнити потреби виробництва та інших галузей промисловості, яким потрібні матеріальні ресурси. Через виснаження природних ресурсів, робота фахівців в галузі матеріалознавства стає все більш значущою, адже саме вони здатні розробити нові матеріали шляхом використання хімії, біотехнологій та інженерії.

Ботсвана знаходиться на півдні Африки і домоглася значного прогресу в розвитку своєї системи вищої освіти. Відкриття алмазів істотно збільшив виручку за народ, і велика частина цього доходу була спрямовуються на поліпшення шкіл і коледжів.

Матеріалознавство Ботсвана - Візьміть Матеріалознавство Ботсвана. Усі програми Матеріалознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Матеріалознавство, Ботсвана

Ступеня
Місце знаходження
Ботсвана
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Botswana International University Of Science And Technology

Програма дозволяє випускникам шляхом досліджень спеціалізуватися в галузі аналізу та дизайну в спеціалізованих аспектах матеріалів та металургійної інженерії. ... [+]

Програма дозволяє випускникам шляхом досліджень спеціалізуватися в галузі аналізу та дизайну в спеціалізованих аспектах матеріалів та металургійної інженерії.

[-]
Ботсвана Палапи
Лютий 2020
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою