PHDSTUDIES

Програми Медіа-комунікації, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Мета докторантури полягає в тому, щоб запропонувати вищу освіту, щоб студент міг стати фахівцем у даній галузі. Програми зазвичай тривають від двох до п'яти років. Цей ступінь може забезпечити учнів високого рівня додатковими навичками, які їм потрібно виділити в професійному світі.

Що таке кандидат у медіа та комунікації? Цей ступінь дає студентам загальну освіту в аналізі тенденцій у світі засобів масової інформації, дозволяючи студентам зосередитися на спеціалізації дослідження. Студенти мають можливість освоїти область масової комунікації, оскільки вона пов'язана з політичними, економічними та соціальними контекстами. Вони також можуть розвивати відносини з медіа-індустрією та отримати розуміння тенденцій розвитку цифрових, соціальних мереж та засобів масової інформації. Деякі програми дозволяють учням більш уважно вивчити, як впливає вплив засобів масової інформації та комунікацій на технології або людську поведінку.

Як і з багатьма програмами, студенти можуть будувати цілий ряд навичок, які вони мають, і які можуть застосовуватися в їх особистому та професійному житті. Це включає в себе можливості спілкування, публічного виступу та аналізу.

Вартість цього вищого ступеня може відрізнятися залежно від установи. Деякі студенти також отримують гранти та інше фінансування для навчання. Студенти повинні вивчати різні університети, щоб знайти те, що найкраще відповідає їхнім потребам.

Випускники мають можливість застосовувати свої знання в навчальних середовищах як професори, так і дослідники. Деякі випускники знаходять кар'єри в якості вчителя або радника в інших установках, пов'язаних із освітою. Є також кар'єри, доступні як медіа консультанти та працівники громадської інформації у державних або неурядових організаціях, або як консультанти та консультанти для журналістських та некомерційних організацій. Деякі випускники продовжують працювати як керівники рекламних або громадських зв'язків.

Кандидат наук у галузі засобів масової інформації та комунікацій пропонується в різних коледжах та університетах по всьому світу. Для студентів, які шукають більш гнучкий варіант, доступні онлайн-програми. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Медіа-комунікації Filter

Кандидат комунікацій, нових медіа та культурології

McMaster University Faculty of Humanities
PhD
08 Вер 2020
<
Денна
<
4 років
English
Кампус

Виклики, з якими ми стикаємось сьогодні - соціальна та екологічна несправедливість, зміни клімату, нестабільна робота, спостереження та зменшення суспільної сфери - великі, ск ...

Детальніше

Ph.d. у комунікації та медіа науці

Corvinus University of Budapest, Faculty of Social Sciences and International Relations
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
8 семестри
англійська
Кампус

Зв'язок дозволяє окремим особам та організаціям зачати, розпізнавати та осмислити власне соціокультурне середовище. Соціокультурне середовище соціально-культурного існування л ...

Детальніше

Гонконгська програма стипендії доктора філософії

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
3 років
англійська
Кампус

Ця схема дає студентам з усього світу можливість навчатися в аспірантурі в одному з університетів високого рівня Гонконгу. ...

Детальніше

Кандидат медичних наук

University of Tehran, Kish International Campus
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Доктор філософських наук (PhD) в галузі медіа управління забезпечить рамки, фокус і дисципліни, необхідні для проведення спекулятивного дослідження в галузі засобів масової ін ...

Детальніше