close

Фільтри

Див. результати

Програми Медіа та дизайн, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Вона є доктором наук, є високий рівень успішності, який, як правило, вважається самим передовим в будь-якій області. Продовжуючи свою освіту і завершуючи програму PhD, студенти розвивають тезу і отримати старт стусана до… Детальніше

Вона є доктором наук, є високий рівень успішності, який, як правило, вважається самим передовим в будь-якій області. Продовжуючи свою освіту і завершуючи програму PhD, студенти розвивають тезу і отримати старт стусана до своєї кар'єри. Кілька градусів нижче рівня необхідні перед реєстрацією.

Що таке кандидат медіа та дизайну? Програми, сконцентровані на цій області, як правило, акцент як на практичність роботи в галузі дизайну та практичного створення. Студенти дізнаються про створення засобів масової інформації, вибираючи спеціалізацію на одному або двох середовищ, таких як рекламні щити, радіо або телевізійної реклами, веб-дизайн, або технічних керівництв. Принципи проектування позаду зробити інформацію ясно і легко видаткової є важливою частиною засобів масової інформації та дизайну.

У кар'єрі переваги проведення доктора філософії в ЗМІ і дизайн далекосяжні наслідки. Хоча набагато більш високу зарплату можна з доктором філософії, основна перевага в тому, як кваліфіковані студенти стали.Сходження по кар'єрних сходах може зайняти менше часу, ніж без докторського ступеня.

Навчання і вартість програми PhD змінюється зовсім небагато, а це означає, що дослідження повинні бути завершені до надходження. Деякі з факторів, що впливають на вартість включають в себе конкретну школу і програму, а також країну навчання.

Кар'єри, які доступні для випускників залежать від поля, які вони вивчали і які медіуми вони комфортно працювати. Це є загальним для введення таких позицій, як арт-директор, редактор, мультимедіа координатор, директор по рекламі, аніматор, керівник проекту або веб-дизайнер , Крім того, можна працювати на стороні управління операцій, а не творча боку. Важливо думати про те, в якій області ви хочете працювати в той час як вирішити, який носій для вивчення.

Для того, щоб почати заробляти на ступінь доктора філософії, пошук нижче вашої програми і контакту безпосередньо допуск офіс школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання: 
format_list_bulleted Фільтри
Union University Belgrade
Белград, Сербія

Термін "мультимедійний дизайн" позначає створення мультимедіа на основі фотографії, типографіки, ілюстрації, анімації, відео та звуку. Він також позначає розробку інтерактивни ... +

Термін "мультимедійний дизайн" позначає створення мультимедіа на основі фотографії, типографіки, ілюстрації, анімації, відео та звуку. Він також позначає розробку інтерактивних мультимедіа, тобто продуктів, які морфологічно визначаються способом їх використання та участю кількох користувачів. -
PhD
сербський
Жов 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут