PHDSTUDIES

Програми Менеджмент в сфері охорони здоров'я, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

Студент може вступити до докторської програми після закінчення BS, BA або MA. Кандидат наук є одним з найвищих ступенів, і студенти повинні завершити незалежний дослідницький проект, який робить щось оригінальне та значне для людських знань.

Що таке кандидат у менеджменті охорони здоров'я? Студенти, які переслідують цей ступінь, вивчатимуть як аспекти обслуговування пацієнтів, так і бізнес-компоненти галузі охорони здоров'я. Існує ряд сфер, до яких можна спеціалізуватися, наприклад, охорона здоров'я, яка зосереджується на вирішенні проблем громадського здоров'я. Соціальні та поведінкові науки про здоров'я ставляться до того, як поведінка людей та соціальні фактори впливають на здоров'я людей. Інші спеціалізації більше зосереджені на економічних аспектах управління охороною здоров'я.

Дослідження, необхідні для кандидата наук в галузі управління охороною здоров'я, можуть дати студентам сильні навички вирішення проблем, корисні в будь-якій кар'єрі. Вони також можуть навчитися оптимізувати медичні заклади, що робить їх найціннішими. Студенти можуть практикувати лідерські та управлінські навички, які можуть призвести до підвищення зарплат.

Вартість отримання доктора філософії залежить від того, скільки років студент закінчує, і про навчання університету. Деякі школи можуть допомогти студентам заощадити, надаючи стипендії, викладацькі посади та гранти.

Маючи ступінь кандидата наук в галузі управління охороною здоров'я, студенти мають можливість працювати як адміністратори багатьох підприємств та організацій у системі охорони здоров'я. Вони можуть служити менеджером з медичної інформації, що займається медичними записами або в якості клінічного менеджера, який керує бюджетами лікарняного відділення. Адміністратори лікарень контролюють охорону здоров'я та забезпечують дотримання протоколів у медичних закладах. Студенти також можуть працювати менеджером по догляду за будинками, який піклується про фінанси, прийом та управління.

Ви можете навчатися за докторським ступенем у сфері управління охороною здоров'я в університетах у всьому світі. Якщо місцеві університети не пропонують програми, то онлайн-програми є варіантом. Щоб дізнатись більше, знайдіть свою програму нижче та зв'яжіться безпосередньо з офісом в'їзду школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

 

 

1 Результати в Менеджмент в сфері охорони здоров'я Filter

ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Bond University
PhD
Січ 2021
<
Денна
<
208 тижні
англійська
Кампус

Доктор філософії надає вам дослідний досвід, а також передачі навичок, які підготують вас до як академічних, так і виконавчої кар'єрі в області наукових кіл, наукових дослідже ...

Детальніше