PHDSTUDIES

Управління проектами Центральна Америка та Кариби - Управління проектами програми МВА Центральна Америка та Кариби

Кандидат є докторська ступінь, зокрема, називається "доктор філософії " ступеня. Це вводить в оману, тому що кандидат наук не обов'язково філософи (якщо вони не заробили їх ступінь з філософії!). Проте, доктор філософії одержувачі мають можливість займатися в уявних експериментах, міркувати про проблеми і вирішувати проблеми в витонченими способами.

Проектний менеджмент включає в себе організацію проектної роботи і успішне керівництво проектом. Серед необхідних навичок є такі, як управління ризиками, ефективна комунікація з зацікавленими сторонами, з'ясування очікувань учасників проекту. Керівник проекту може брати участь в декількох проектах одночасно.

Що стосується освітніх організацій Центральній Америці, вони поліпшуються. Багато американські коледжі і університет іноземних класів в Центральній Америці і Карибських, і вони послідовно одними з найбільш популярних з них. І навіть якщо очного навчання американці не були традиційно прийнята, вона набуває в цьому відношенні.

Управління проектами Центральна Америка та Кариби - Візьміть Управління проектами Центральна Америка та Кариби. Отримати всі програми Управління проектами та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

1 Результати в Управління проектами, Центральна Америка та Кариби Filter

навички управління програмами

ADEN Tegucigalpa
PhD
Вер 2020
<
Денна
<
130 години
англійська
іспанська
Кампус

Стикаються з проблемами нових лідерів для досягнення успіху і стійкості своїх підприємств

Детальніше