PHDSTUDIES

Програми Мережі, Пошук кращих програм PhD тут! - PhD

PhD є терміновою ступенем, пропонованою в багатьох галузях навчання, і як така, є найвищою ступенем, наданою вченим. Це вимагає високого рівня прихильності і інтелектуальної жорсткості, і це часто прокладає шлях до кар'єри та особистого розвитку.

Що таке кандидат у мережах? Ця сучасна область вивчення зосереджена на технологіях та організаціях, і може бути міждисциплінарною. Вона може включати в себе такі наукові центри, як математика, аналітика, економіка та інформатика. Класи можуть включати комп'ютерні науки, статистику, соціальні науки, аналіз даних та економіку. Програма може включати в себе передові дослідження, орієнтовані на вирішення проблем та тісне співробітництво з компаніями та установами.

Випускники цієї програми, як правило, мають можливість тісно аналізувати складні дані з урахуванням рішень, цінні навички у бізнес-спільноті. Вони також можуть розвинути здатність займатися критичним мисленням і вміти розпізнавати та вирішувати складні проблеми.

Вартість аспірантури в мережах буде варіюватися від програми до програми. Фактори, які можуть впливати на загальні витрати, можуть включати навчання, книги, матеріали, стипендії та країну навчання. Студенти закликаються зв'язатися з кожною потенційною школою для отримання додаткової інформації про витрати.

Отримавши ступінь кандидата в цій програмі, випускники можуть знайти роботу в різних місцях у всьому світі. Вони можуть продовжувати працювати в академії як професори, дослідники, бібліотекарі чи керівники відділів. Вони можуть знайти корисні кар'єри з компаніями, як комп'ютерні програмісти, аналітики даних, дослідники економіки та бізнес-консультанти. Випускники отримали відомі позиції у державних роботах як інженери-транспортники, ІТ-аналітики та інженери-комп'ютерники.

Щоб вибрати правильну програму, зацікавлені сторони повинні шукати університет, який найбільше відповідає їх потребам. Важливо враховувати розташування університету, а також доступні навчальні центри. Шукайте свою програму нижче та зверніться безпосередньо до приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши бланк заявки.

4 Результати в Мережі Filter

Доктор філософських наук (доктор філософії) в галузі мережевої інженерії

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Сер 2021
<
Денна
<
заочно
<
4 років
28 Лют 2021
англійська
Кампус

Ступінь доктора філософії (доктор філософії) з мережевої інженерії дозволяє студентам займатися незалежними, якісними дослідженнями та академічним викладанням. Він забезпечує ...

Детальніше

Кандидат економічних наук, мереж та бізнес аналітика

IMT School for Advanced Studies Lucca
PhD
Лис 2020
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Економіка, мережа та бізнес-аналітика є однією з чотирьох спеціальних треків, які пропонуються і знаходяться в рамках програми PhD з науки про системи. ...

Детальніше

Доктор філософських наук (доктор філософії) з інформаційних систем та мереж

Selinus University of Science and Literature
PhD
<
Денна
<
заочно
англійська
італійський
Онлайн

Дослідницька робота цієї докторської програми повинна слугувати основою для розуміння, впровадження та раціонального прийняття рішень щодо сучасних мережевих технологій. Проан ...

Детальніше

кандидат мережевих технологій навчання

中央大學
PhD
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Відокремилася від лабораторії науки і техніки для навчання кафедри інженерної інформатики та інформаційних, Вищий інститут технології мережевого навчання (NLT) була створена в ...

Детальніше