Filter
PhD
Азії Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Мистецтва Азії - Мистецтва програми МВА Азії

Заробіток Ph.D. потрібно поглиблене вивчення та інтенсивні розумові зусилля. Кандидат є наукове дослідження, на якому ви концентруєтесь протягом чотирьох-шести років після отримання ступеня вашого господаря, що призводить, у разі успіху, певною ступеня PhD, високі академічні ступені.

Студенти, що проходять навчання за програмами мистецтвознавства, вивчать різні аспекти мистецтва, а також отримають можливість розвинути власну креативність в таких областях, як візуальне мистецтво, музика і театр.

Азія є світ 'и найбільших і найбільш густонаселений континент, розташованих в основному в східному і північному півкулях. Він займає 8,7% поверхні нашої планети 'и загальну площу поверхні і становить 30% його території.

Мистецтва Азії - Візьміть Мистецтва Азії. Отримати всі програми Мистецтва та шкільних інформації. Економте час і звернутися до школи прямо тут!

Детальніше Згорнути

3 Результати в Мистецтва, Азії

Asia e University

Програма PhD Мистецтво пропонує міждисциплінарні курси з історії, філософії, права, економіки, гендерних досліджень, політології, соціології, медіа-досліджень та екологіч ... [+]

PhD Мистецтво

AEU кандидат (Искусство) є повністю дослідницька програма, яка надає вам методологічні та аналітичні інструменти, необхідні для проведення досліджень та створення знань. Це 3-4 річної програми можна зробити на неповний робочий день або повний робочий день - обох режимах ідеально підходить для працюючих дорослих. Споживання відкритий цілий рік.

ОСНОВНІ

• Найшвидший зростає Вища школа [6] в області з 300 аспірантів протягом 3 років.... [-]

Малайзія Куала-Лумпур
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
3 - 4 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Yasar University

Перший рік доктора філософії Програма складається з курсових робіт, а потім один рік підготовки до докторської експертизи. Після успішного складання іспиту студенти почну ... [+]

Перший рік доктора філософії Програма складається з курсових робіт, а потім один рік підготовки до докторської експертизи. Після успішного складання іспиту студенти почнуть писати свої дисертації на загальний період досліджень на два роки.

Вступна кваліфікація/>

Післядипломна освіта (або вища) магістра в галузі мистецтва, музики або суміжної області з дисертацією./>

Кваліфікаційні документи для вступу приймаються мовами: англійською / турецькою.... [-]

Туреччина Ізмір
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Koc University - Istanbul Turkey

Доктор філософії Програма з археології пропонує можливість для поглибленого вивчення в археології Туреччини (стародавньої Анатолії) і прилеглих областей. Студенти повинні ... [+]

Кандидат археології та історії мистецтв

Ph.D. Програма з археології та історії мистецтва має дві різні теми:

АрхеологіяІсторія мистецтва

Доктор філософії Програма з археології пропонує можливість для поглибленого вивчення в археології Туреччини (стародавньої Анатолії) і прилеглих областей. Студенти повинні бути зацікавлені у спеціалізаціях, які відображають досвід факультету, включаючи неолітичний, бронзовий, залізо, римський або візантійський періоди. Студентам пропонується брати участь у дослідженні на факультеті на місцях в Алалах, Баркіні Хеюк, Гордіон, Кючюкялі та Сагалассос. Потрібні польові дослідження або на розкопках, або на стажуванні. Програма підкреслює археологічну теорію та методологію, а студентам дається навчання з керамічного аналізу, металургії та інструментального аналізу. Партнерство з іншими кафедрами університету надає спеціалізовані інструменти для аналізу. Запропонована інструкція в скануючій електронній мікроскопії (СЕМ), петрографії, мікрогрунтовому аналізі, мікроелементному аналізі, металургії (мікроскопія поляризаційного світла), ГІС і аналізі органічних залишків. Програма також підкреслює важливість управління культурною спадщиною та публічної археологічної освіти через музеї. Доктор філософії Програма з історії мистецтва поєднує вивчення культурних, формальних і теоретичних аспектів візуальної культури з академічною та практичною підготовкою з музейних досліджень і управління спадщиною. Очікується, що студенти-докторанти в програмі розвиватимуть академічну спеціалізацію в конкретній темі або ері історії мистецтва, в якій існує факультетська експертиза (римська, візантійська, сельджукська або османська). Крім того, від студентів очікується набуття міцної теоретичної основи, а також практичних навичок, необхідних для музеїв та галузі управління спадщиною. На додаток до вищих та випускних курсів, що пропонуються у відділі археології та історії мистецтва, аспіранти з історії мистецтва також мають право брати участь у різних перехресних курсах у відділі історії та відділі медіа та візуальних мистецтв. . Відділ підтримує... [-]

Туреччина Стамбул
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою