Filter
PhD
Туреччина Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Мистецтва Туреччина - програми МВА Туреччина Мистецтва

Вчений ступінь або доктора філософії в аспірантурі вчений ступінь присуджується університетами. Як тільки людина досягає PhD він чи вона може часто посилаються в якості лікаря.

Мистецтвознавство включає в себе вивчення різних форм мистецтва, включаючи кіно, візуальні мистецтва, музику і театр. Деякі програми з мистецтвознавства сфокусовані на вивченні однієї вузької області, тоді як інші дають студентам більш широке коло знань.

Туреччина, офіційна назва Республіка Туреччина, є трансконтинентальної країні, розташованій в основному на Анатолії в Західній Азії і Східної Фракії на в Південно-Східній Європі. Багато турецьких вузи (як державні, так і приватні) беруть участь у загальноєвропейських програмах студентського обміну (Сократ, Еразм, тощо). Деякі з них також мають угоди з неєвропейські університети, теж.

Мистецтва Туреччина - Візьміть Мистецтва Туреччина. Усі програми Мистецтва та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Мистецтва, Туреччина

Ступеня
Місце знаходження
Туреччина
Тип навчання
Форма навчання
Yasar University

Перший рік доктора філософії Програма складається з курсових робіт, а потім один рік підготовки до докторської експертизи. Після успішного складання іспиту студенти почну ... [+]

Перший рік доктора філософії Програма складається з курсових робіт, а потім один рік підготовки до докторської експертизи. Після успішного складання іспиту студенти почнуть писати свої дисертації на загальний період досліджень на два роки.

Вступна кваліфікація/>

Післядипломна освіта (або вища) магістра в галузі мистецтва, музики або суміжної області з дисертацією./>

Кваліфікаційні документи для вступу приймаються мовами: англійською / турецькою.... [-]

Туреччина Ізмір
інформація
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Koc University - Istanbul Turkey

Доктор філософії Програма з археології пропонує можливість для поглибленого вивчення в археології Туреччини (стародавньої Анатолії) і прилеглих областей. Студенти повинні ... [+]

Кандидат археології та історії мистецтв

Ph.D. Програма з археології та історії мистецтва має дві різні теми:

АрхеологіяІсторія мистецтва

Доктор філософії Програма з археології пропонує можливість для поглибленого вивчення в археології Туреччини (стародавньої Анатолії) і прилеглих областей. Студенти повинні бути зацікавлені у спеціалізаціях, які відображають досвід факультету, включаючи неолітичний, бронзовий, залізо, римський або візантійський періоди. Студентам пропонується брати участь у дослідженні на факультеті на місцях в Алалах, Баркіні Хеюк, Гордіон, Кючюкялі та Сагалассос. Потрібні польові дослідження або на розкопках, або на стажуванні. Програма підкреслює археологічну теорію та методологію, а студентам дається навчання з керамічного аналізу, металургії та інструментального аналізу. Партнерство з іншими кафедрами університету надає спеціалізовані інструменти для аналізу. Запропонована інструкція в скануючій електронній мікроскопії (СЕМ), петрографії, мікрогрунтовому аналізі, мікроелементному аналізі, металургії (мікроскопія поляризаційного світла), ГІС і аналізі органічних залишків. Програма також підкреслює важливість управління культурною спадщиною та публічної археологічної освіти через музеї. Доктор філософії Програма з історії мистецтва поєднує вивчення культурних, формальних і теоретичних аспектів візуальної культури з академічною та практичною підготовкою з музейних досліджень і управління спадщиною. Очікується, що студенти-докторанти в програмі розвиватимуть академічну спеціалізацію в конкретній темі або ері історії мистецтва, в якій існує факультетська експертиза (римська, візантійська, сельджукська або османська). Крім того, від студентів очікується набуття міцної теоретичної основи, а також практичних навичок, необхідних для музеїв та галузі управління спадщиною. На додаток до вищих та випускних курсів, що пропонуються у відділі археології та історії мистецтва, аспіранти з історії мистецтва також мають право брати участь у різних перехресних курсах у відділі історії та відділі медіа та візуальних мистецтв. . Відділ підтримує... [-]

Туреччина Стамбул
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
4 років
Кампус
Детальніше англійською мовою