Filter
PhD
Австралія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Мистецтвознавство Австралія - програми МВА Австралія Мистецтвознавство

Кандидат є скорочення доктор філософії. Цей ступінь поштової програми випускник доставлені високий науковий рівень студента, який зробив глибоких досліджень в конкретній області або предмету.

Мистецтво відноситься до програм, які зосереджені на темах інтелектуального типу, які не завжди відносяться до категорії науки або математики. Дані програми зацікавлять тих, хто хоче грати творчу роль у розвитку суспільства.

Австралія є країною острова і континенту в Південній півкулі, на південному заході Тихого океану, держави-члена Співдружності.

Мистецтвознавство Австралія - Візьміть Мистецтвознавство Австралія. Усі програми Мистецтвознавство та шкільної інформації. Економте час і звернутися школу тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Мистецтвознавство, Австралія

Інші варіанти в цій галузі знання:
University of Technology Sydney

Доктор творчих мистецтв (DCA) - для випускників, які мають значний успіх в засобах масової інформації та / або творчій майстерності та які хочуть провести значні дослідже ... [+]

Ступені досліджень, запропоновані факультетом мистецтв та соціальних наук, особливо корисні для тих, хто бажає пройти академічну кар'єру, кар'єру в наукових дослідженнях або високому рівні професійної практики.

[-]
Австралія Сідней
Січень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 8 років
Кампус
Детальніше англійською мовою